Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem lefeküdni. Mit tegyek hogy megtegye?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy orál nélkül neki nem sokat ér mert ha nem teszem meg nem vagyok kész az egész szexre mert az szerinte arról szól hogy egymásnak okozzunk örömet és én ezzel igazolom hogy hiába csinálná nem állok kész. Mit tegyek?
2018. szept. 26. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Így kell ezt csinálni lányok, ahogy ő is, akármilyen rossz a kapcsolat, vagy nem működik a szex, akkor is az életetek árán is maradjatok együtt ilyen pasival !!!!!
2018. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

10-es tökéletesen leírta.


A szexben el kell felejteni az üzleti logikát.


Ha valamit azért adunk, hogy cserébe kapjunk, abban kódolva van a rossz szex hosszabb távon.

2018. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
En nem nyalnálak ki az tuti,míg le nem sz.ol.... aztán ne csodálkozz ,ha más nő fogja lesz.ni!!
2018. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mivel még nem vagy 18 éves, és a kategóriába nem is írhatnál, röviden!

A szeretkezés, nem arról szól, hogyha én nyali, akkor te szopi! Ha elég szoros lesz az érzelmi kötődés közöttetek akkor majd talán megtennéd neki, de ez a kikényszerítés esete, amit előttem már sokan leírtak, a zsarolás!

De lehet hogy te önsanyargató alkat vagy, és neked inkább legyen a rossz, mintsem egy időre ne legyen senki!

Ha tanácsot akartál kérni, itt kaptál ellene szólót sokat, és egy pár idióta írt csak olyat ami mellette szól!

Dönteni pedig Te fogsz!

2018. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem az orál alapjáraton megalázó, qurvásnak érzem, ezért nem csinálom addig, amíg nem alakul ki bensőséges kapcsolat és feltétlen bizalom. Én sem várom el, sőt visszautasítom, ha engem akarnak kinyalni, pont amiatt, mert elvárják a viszonzást.

Ha a pasid ilyen sületlenségeket mond és nem tudjátok megbeszélni, mi a jó neked, akkor valójában nem érdekled őt. A szexnek soha nem volt kötelező része az orál, nem is értem az ilyen hapsit.

2018. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk sok idő után. Megkérdezte hogy mostmár akarom-e mondtam hogy nem de akkor is megtettük, mondta hogy nem akart nem lefeküdni csak egy kicsit rosszul esett neki, hogy viszonzatlan és akart egy kis szünetet.
2018. szept. 27. 20:27
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lefekudtetek, az neki is jo kene, hogy legyen. Nem a szopás a szex lényege.

Remélem azért jó volt!

2018. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!