Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? A barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A barátom nem akar lefeküdni velem. Nem tudom mit tegyek. Nem ér hozzám, ha magamra teszem a kezét rögtön elveszi, és ideges lesz hogy csak azon jár az eszem. Havi egyszer ha van valami, de azért is könyörögni kell.

Figyelt kérdés
Nem csókol,csak mielőtt elmegy dolgozni vagy haza ér ad egy szájra puszit,de soha nem nyelves és tényleg csak egyszer ad. Pokoli érzés. Nem érzem már magam nőnek mellette. Nincs önbizalmam. Nem értem mért van ez. Ha rákérdek azt mondja fáradt,vagy azt hogy fhiányos vagyok. Jóhogy mikor sosincs semmi. Amikor végre nagy nehezen van szex és ő csinálja nekem akkor is csak azt látom hogy már túl akar rajta lenni gyorsan. Nem tudom már mit gondoljak. Mi a véleményetek erről?

2020. dec. 1. 19:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Bait?
2020. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy ha ennyire vacak a helyzet, minek vagy még vele?
2020. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Mi a francért vagy vele???
2020. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd el, nem hozzád való. Jobbat érdemelsz
2020. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Mert még reménykedem hogy ez változik de úgy látom nem fog. Több mint 2 éve vagyok vele. Elején nem volt ilyen.
2020. dec. 1. 20:01
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Csak azért, mert szereted nincs értelme mellette maradni.

Elveszíted magad, a nőiességed, elpocsékolod az életed olyasvalaki mellett, aki nem hozzád való.

Nehéz lesz, de tovább kell lépned.

Egy olyan kapcsolat felé, ahol újra élhetsz, nő lehetsz, szeretve lehetsz.

2020. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Azért kis történelmi visszatekintést irhattál volna. Mindig igy volt? Miota a barátod? Mikor, hogyan kezdödött az elhanyagolásod? Stb.
2020. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
De már annyira vágyom arra hogy egy pasi szeressen, hogy végre érezzem hogy valaki igazán kíván, hogy engem akar. A barátomtól várnám de ezt tőle nem kapom meg.
2020. dec. 1. 20:02
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem hajlandó változtatni, beszélni sem tudsz vele, sőt, még téged hibáztat azzal, hogy túlzottan hiányod van...itt az ideje váltani.
2020. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem lehet vele erről beszélni, meg csak mérges lesz ha fel hozom.
2020. dec. 1. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!