Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? A barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A barátom nem akar lefeküdni velem. Nem tudom mit tegyek. Nem ér hozzám, ha magamra teszem a kezét rögtön elveszi, és ideges lesz hogy csak azon jár az eszem. Havi egyszer ha van valami, de azért is könyörögni kell.

Figyelt kérdés
Nem csókol,csak mielőtt elmegy dolgozni vagy haza ér ad egy szájra puszit,de soha nem nyelves és tényleg csak egyszer ad. Pokoli érzés. Nem érzem már magam nőnek mellette. Nincs önbizalmam. Nem értem mért van ez. Ha rákérdek azt mondja fáradt,vagy azt hogy fhiányos vagyok. Jóhogy mikor sosincs semmi. Amikor végre nagy nehezen van szex és ő csinálja nekem akkor is csak azt látom hogy már túl akar rajta lenni gyorsan. Nem tudom már mit gondoljak. Mi a véleményetek erről?

2020. dec. 1. 19:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
Én is hasonló helyzetben vagyok. 7 éve vagyunk e, mindig fáradt, vagy játszik a gépen és "majd utána" akkor persze meg már bealszom. csók nálunk sincs már :(
2020. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt valami az ágyban ami eléggé kínosan érintette?
2020. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
2 év után még kéne hogy csókoljon. Nem semmi se.
2020. dec. 1. 21:33
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívtál el esetleg a kapcsolat eleji alkatodhoz képest?
2020. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok vékony de kövér se.
2020. dec. 1. 22:24
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexológust kéne megkérdezni.

A barátodra nem szabadna ráhagyni az ő véleményét, hogy veled van a baj, vissza kell mondani neki, hogy ő az, aki nem viselkedik egészséges férfi módjára. És meg kell neki szabni, akar-e ezen segíteni, vagy nem. Ha nem, akkor nem fontos neki a kapcsolat, és kilátásba helyezni a szakítást. Ha igen, akkor meg menjetek terápiára.

2020. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ő nem fog terápiára járni az tuti biztos. Nem is érdekli a dolog. Igen én is így gondolom hogy egy egészséges férfi kívánja a szexet.
2020. dec. 1. 22:51
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha így is úgy is elfekvőben van ez a dolog ahogy itt olvasgatom a sorokat,lehet meg kellene próbálnod hogy keresel egy pasit erre a célra amolyan alkalmit legalább a kielégülést megadja ... Így nehéz tanácsot adni de lehet jobb ha kilépész ebből a kapcsolatból
2020. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
76%

Lehet már nem kívánja a szexet. Történt vele valami, lehet akár biológiai oka is. Az is lehet hogy megcsal. Vagy hogy már nem kívàn téged ennyi idő után (mondjuk 2 év nem sok idő). Nehéz ismeretlenül megtippelni mi lehet a gond

N

2020. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Ha megcsal akkor azonnal vége,de nem hiszem hogy megcsalna vagy nem tudom.
2020. dec. 2. 00:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!