Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? A barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A barátom nem akar lefeküdni velem. Nem tudom mit tegyek. Nem ér hozzám, ha magamra teszem a kezét rögtön elveszi, és ideges lesz hogy csak azon jár az eszem. Havi egyszer ha van valami, de azért is könyörögni kell.

Figyelt kérdés
Nem csókol,csak mielőtt elmegy dolgozni vagy haza ér ad egy szájra puszit,de soha nem nyelves és tényleg csak egyszer ad. Pokoli érzés. Nem érzem már magam nőnek mellette. Nincs önbizalmam. Nem értem mért van ez. Ha rákérdek azt mondja fáradt,vagy azt hogy fhiányos vagyok. Jóhogy mikor sosincs semmi. Amikor végre nagy nehezen van szex és ő csinálja nekem akkor is csak azt látom hogy már túl akar rajta lenni gyorsan. Nem tudom már mit gondoljak. Mi a véleményetek erről?

2020. dec. 1. 19:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Akkor marad a talalgatás.
2020. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%
Az elhízást azért kérdeztem, mert lehet h esetleg az lehet a baj, hogy mondjuk nem kíván annyira, de ha csak néhány kiló plusz ment fel esetleg, akkor ez nem opció. Szed esetleg újonnan valamilyen gyógyszert, pl. antidepresszánst, ami csökkenthette a libidót?
2020. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak simán semmi vesz valamiért! Milyen férfi mondja azt a párjának hogy fasz hiányos vagy?? Biztosan nem szeret, nem kíván, és még idegesíted is???!!! Gondolkodj el egy picit!! Megéri ??? Kell neked ez??
2020. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Akkor mért nem hagy el? Mért nem mondja hogy vége?
2020. dec. 2. 12:32
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod te el, ha ennyire nem működik?
2020. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34%
Lehet így kényelmes neki, vagy albi vagy hogy bi vagy meleg!
2020. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Azóta se volt szexbe részem. Szerintem én a büdös életbe nem fogok dugni ha ezen az emberen múlik. Ohhh ha tudtam volna hogy ilyen össze nem jöttem volna vele. Így rábaszni..
2020. dec. 6. 20:35
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
És még mindig nem hagytad ott?
2020. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet? :D
2023. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!