Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az oka ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka ha a baràtom 2 hònapja nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát elég sok minden
2020. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megunt,van valakije,dolgozik,stressz,rájött hogy a fiúkhoz vonzódik kb ennyi. A megfelelőnek gondolt választ,húzd alá a lehetőségek közül.
2020. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ő mit mond mièrt? Gondolom kérdezted màr.
2020. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha két nap, vagy két hét lenne akkor még azt mondaná az ember hogy okés, na de két hónap??? Könyörgöm miért nem kérdezed meg tőle??? Ha nincs rá nagyon nyomós oka (s nem a nincs kedvem/fáradt vagyok) két hónapnyi kihagyásra, akkor ti az ágytól már elváltatok, az asztaltól meg majd el fogtok.
2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű az én nejemmel dughat mert ő is hónapok óta ilyen itthon...

43f

2020. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezt honnan kéne tudnunk? Ennek a kérdésnek max úgy lenne értelme, hogy volt egy nagy veszekedésünk amiért orálisan nem elégítem ki, azóta nem szexelünk előtte pedig heti 4-5 X szexeltünk stb. Így semmilyen előzmény, semmilyen körülmény ismeretében hogy válaszolhatnánk?
2020. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 éve nem akar.
2020. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Aztmondta nem inditom be szexualisan màr mint koràbban...De koràbban sem tetszettem neki annyira hogy nagyon.....ès semmi nem vàltoztam nem hiztam el.és ha koràbban sem.voltam annyira esete akkor igy nem értem

..de hiàba kérdrzem töle..Arra meg hogy volt van e màssal nem a vàlasza

2020. márc. 4. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jössz be neki, nem vonzódik hozzád, akkor minek vagytok egyáltalán együtt???? Inkább ez a kérdés, a szex hiányának oka itt már egyértelmű.
2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt, ha bevallottan nem kíván, nem érzed, hogy csak egymás idejét fecsérlitek? Nem beszélgettek arról, hogy ez így nem párkapcsolat!?
2020. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!