Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha egy pasi biztosítana nektek lakhatást, autót és adna havonta költőpénzt cserébe egy két lightosabb szexuális dologért? Nyalás, kézimunka stb.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Lakásom van, de a kocsimat jó lenne lecserélni….
2023. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, keresek eleget
2023. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyesek azt hiszik, hogy mindenkinek autó kell. Eléggé beszűkült szemléletmód.
2023. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Az autót is havonta adná?
2023. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Lakhatást? Szóval hajléktalan lányoktól akarnál szexuális dolgokat? Azért igényesebb is lehetnél.
2023. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Engem szet offoltak, de ezt a fickot alig.

Pedig en csak annyit irtam, hogy nem kellene dolgoznia a feleségemnek. Persze egybol egy mocsok ember lehetek ez miatt. Hat dolgozzatok akkor! Csak ne a pi.satokbol!

2023. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Én pont ezt csinálom a sugar kapcsolatomban, bár en többet kérek egy kis kézimunkánál.
2023. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Minden sugarbaby ezt csinálja, de nem a GyK-n fogod megtalálni őket (erre van a puncs, vagy dobálj fel hirdetéseket). Hozzáteszem erős túlzás a "kapcsolat" szó. Mert ez nem az, hanem üzlet. Fizetsz és cserébe kapsz valamit, szimpla prostitúció csak "sugarkapcsolatnak" hívják mert úgy jobban hangzik.
2023. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

#8 Ez bonyolultabb ennél, mert a "sugar" "kapcsolat" mindkét eleme egy nagy hülyeség, ha úgy vesszük.


A puncson a minimál igény 250.000 forint, nos ez 5 óra az ország legjobb prostijával -havonta. Ha félóránként vesszük, akkor úgy 8 alkalom. Tudok több prémium lányról is, mindegyik tiszta, intelligens, kedves. Az átlag igény 250-500.000 forint. Most ha úgy jobban meggondolom, pusztán a szexért semmi értelme a puncsra regisztrálni.


De akkor miért van?


Itt két dolog jön be. Az egyik az, hogy a sugar baby csak veled van. Na, ezt nem nagyon tudom elhinni, amíg még nem láttam. Meg aztán a mai világban senki nem fogja magát prostituálni egy hónapra egy kamionos vagy egy kórházi asszisztens fizujáért. A másik, hogy a sugar baby nyújt valamit a szimpla szexen túl. És hát legyünk őszinték, a dolog többnyire itt szokott elbukni. A legtöbb sugar baby úgy gondolja, hogy ez egy olyan lehetőség, hogy havi néhány alkalomért egy havi fizetést megkeres, de őt különösebben ne vonják be a dologba.


Baromi nehéz hálás sugar babyt találni, aki felfogja a "kapcsolat" lényegét. Amúgy ha kicsit is jóban vagytok, pár hónap után úgyis fel fog merülni, hogy mi lenne, ha össze is jönnétek, legalább egy laza járás szintjéig.

2023. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6: Hol írtad?
2023. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!