Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátom nem élvezi a kézimunkát? Fiúk, el lehet ezt rontani?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy nem tudom megítélni hogy a barátom élvezi e mikor csinálom neki. Mindig figyelek hogy ne szorítsam nagyon, viszonylag ütemesen "húzogatom" meg ilyenek de ő szinte teljesen néma. Nem nyög, nem sóhajtozik így egyáltalán nem tudom mit érez hogy ez milyen neki. Kezdem azt sejteni hogy nem is élvezi. Ilyen lehetséges? Csak mert a filmekben meg úgy amblock is mindig szokták ezt mondani a fiúk hogy "rárántanak a gyíkra" és hogy ez egy jó dolog. Szóval azt hittem biztos élvezné ő is. Tudom, tudom az orál jobb de én most kifejezetten erre vagyok kíváncsi. Hogy megkérdezzem az nem opció mivel vagy elvicceli vagy kamuzik hogy ne bántson meg. Azt is tudom hogy senki sincs ott így nem tudhatjátok mit gondol. Csak esetleg elmondhatnátok hogy lehet e ezt rosszul csinálni. Van olyan hogy valaki ezt nem élvezi?


Köszi ha segítetek



2023. márc. 7. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen, lehet rosszul csinálni. Sajnos tapasztaltam, mert a lány nem érzi, nekem mi jó.

A kérdés, a végén elélvez-e tőle vagy áll-e neki közben egyáltalán. Az a fura, nekem úgy érzékelte a nő, hogy állt, pedig nem állt igazán.

2023. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ne szárazon rángasd
2023. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha gyengén fogod, nem gyorsítasz amikor kezd nagyon felizgulni, akkor gyenge az inger, uncsi és nehéz elélvezni. Egyszer meg jártam úgy, hogy egy lány konkrétan a fitymámat, azaz a bőrt megfogta és elhúzta a makkomtól, hogy nyúlt a bőr. Eléggé fájt. Nem lett házasság belőle..
2023. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Áll neki ez biztos viszont nem ment el. Igazából egy idő után mindig inkább visszatér rám. Nem nagyon tudom hogy azért mert annyira rossz neki vagy azért mert esetleg zavarban van attól hogy elmegy (még nem jutottunk nagyon messzire együtt).


#3 De honnan tudjam hogy mikor kell gyorsítani ha kb semmi hangot nem ad ki? Nem sóhajtozik vagy kapkodja jobban a levegőt, semmi ilyesmi.

2023. márc. 8. 00:09
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nagyon jó a kézimunka,baràtod egy nyomi kisfiú aki se nem élvezi,se nem élvez el, alkalmatlan még erre is, szànalmas....
2023. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld ki helyette a lábmunkát.
2023. márc. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3 bnőm volt eddig.. mind rosszul csinálta az elején, sztem alapvetően a kézügyessége más a nőknek, mert ugye kevésbé foglalkoznak ügyességet igénylő dolgokkal gyerekkorban pl rubik kocka, vagy sportok. De csak tippelek.

viszont 1 dolog végképp furcsa.. a durvaságuk ahogy odanyúltak... miért?? miért gondolják a nők akiket babusgatni kell hogy a mi érzékenny pontunk... nem érzékeny? :D de az

2023. márc. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet a gond h nem ad visszajelzest. Így nehéz eldönteni, mit es hogyan csinálj. Olyan ez, mint amikor egy fadarab típusú nővel szexelsz. Fingod nincs, épp hol jár.
2023. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nedves akkor nyugodtan lehet kicsit szoritani is, jobb mint csak birizgálni, vagy csiklandozni.
2023. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg a nők ott rontják el hogy a közepét kezdik el húzgálni, mert ott alig van ideg nagyon kicsit lehet érezni.

A legjobb az elejét , a fejét mert ott millió ideg van.

2023. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!