Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátom nem élvezi a kézimunkát? Fiúk, el lehet ezt rontani?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy nem tudom megítélni hogy a barátom élvezi e mikor csinálom neki. Mindig figyelek hogy ne szorítsam nagyon, viszonylag ütemesen "húzogatom" meg ilyenek de ő szinte teljesen néma. Nem nyög, nem sóhajtozik így egyáltalán nem tudom mit érez hogy ez milyen neki. Kezdem azt sejteni hogy nem is élvezi. Ilyen lehetséges? Csak mert a filmekben meg úgy amblock is mindig szokták ezt mondani a fiúk hogy "rárántanak a gyíkra" és hogy ez egy jó dolog. Szóval azt hittem biztos élvezné ő is. Tudom, tudom az orál jobb de én most kifejezetten erre vagyok kíváncsi. Hogy megkérdezzem az nem opció mivel vagy elvicceli vagy kamuzik hogy ne bántson meg. Azt is tudom hogy senki sincs ott így nem tudhatjátok mit gondol. Csak esetleg elmondhatnátok hogy lehet e ezt rosszul csinálni. Van olyan hogy valaki ezt nem élvezi?


Köszi ha segítetek



2023. márc. 7. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egy tipp.jó nedves legyen és amikor kézzel csinálod,próbáld a "fejét" is izgatni kicsit,simogasd az ujjaddal,mert ott nagyon érzékeny tud lenni..de tényleg nagyon nedvesnek kell hogy legyen,mert a pasik imádják mikor szinte csúszik rajta a kezed.Az elején lassan csináld és ne vágj egyből a közepébe,mert az kellemetlen érzés,mert sok ideg van arrafelé.

Ez pont olyan mint nálunk nőknél,nekem nem jön be amikor tök szárazon elkezdi a csiklómat izgatni mert úgy tén,leg brutál érzékeny és fáj.

2023. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 GFman ***** válasza:

Több alkalommal is voltam már lingam masszázson, keress rá a neten,videót is találni róla.Olajat vagy síkosítót használj.Volt aki jól csinálta, volt akinél inkább csak fa.zverés volt.Szóval igen, lehet rosszul is csinálni!

Lehet egyébként a golyókkal is foglalkozni, masszírozni lentebb a gátat stb.Egyébként én sem nyögök, meg sóhajtozok közben, de attól még jó.

2023. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem nyög, sóhajtozik stb. nem jelenti, hogy nem jól csinálod. Én még szex közben is szinte néma vagyok, de attól még nagyon is élvezem mind a kettőt. :D
2023. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Oldfire ***** válasza:
Nem gondolom, hogy benned van a hiba. A barátod egy fatuskó. Nyugodtan kérdezd meg töle, hogy jól csinálod-e. Vagy mondja, mutassa meg mit szeret. A legtöbb nő, alapból jól fogja meg és ráérez a lényegre. Ne legyenek kisebségi érzésed.
2023. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Á.Zoli ***** válasza:
Csak kézzel próbálkozol?
2023. márc. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Minek vered neki te jó isten....?!
2023. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 os... mindig ilyen hulye vagy?
2023. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tipikus gyakori kérdések.. feltesznek 1 kérdést... erre valami más dolgot ajánlasz neki :DDDDDDDDDDDD a kérdésre válaszoljatok.. istenem..... de fáj!
2023. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt olyan, aki érzéssel csinálta, olyan is volt, hogy azt hittem letépi a bőrt...
2023. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!