Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvez el a barátom szopás/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvez el a barátom szopás/kézimunka mellett?

Figyelt kérdés
Barátom nem élvez el ha ezeket csinálom neki, csak ha ő veri saját magának vagy ha nagyon erősen dug. Ez megy 1 éve, nekem ő az első barátom, én mindennel próbálkoztam már de ott tartok hogy inkább nem csinálom már neki akkora csalódottság ez nekem.
2019. okt. 27. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira rossz..... egyes emberek mások testi adottságait/ pszichés beállítódását a saját hibájuknak tekintik, és ahelyett hogy tudomásul vennék, sérti az egójukat.

Jó így a szex? Ha igen, aokor ne aggódj ezen.

2019. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Probald mas technikával
2019. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam máshogy, gyengéden, akkor azt mondta csináljam erősebben, aztán erősebben csináltam akkor meg inkább leállított. Azóta nem is merem ezeket...
2019. okt. 27. 08:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, szopáshoz kell a kézimunka és fordítva is igaz!
2019. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert intenzívebb stimulálásra van szüksége - a saját kezétől meg mindenki el tud élvezni. Ne érezd magad hibásnak, ez még mindig jobb mint aki 2 perc alatt elsül ha már csak hozzáérnek. Ha neked jó és élvezetes így is a szex akkor ne aggódj e miatt.
2019. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Velem is ez volt, mikor összejöttem a barátnőmmel. Egyszerűen féltem, hogy kicsinek találja a péniszem, vagy ilyesmi. Nekem csak az idő segített, aztán mióta kialakult közöttünk ez a feltétlen bizalom, azóta nincs baj vele, néha percek alatt elmegyek a kézimunkájától, ha régebben csináltuk.
2019. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Vagyunk így néhányan. Én évtizedek óta {sohase} tudtam szopástól elélvezni...
2019. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én szopástól élvezek a leghamarabb.f imádom.
2019. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nehéz szopástól.


szerintem a jó dolog az lenne, ha nem zavarna, ha nem megy el. mert ezzelnrá is súlyt raksz duplán is. egyrészt, mert azt érzi, ha nem megy el gond van. és nem csak az, hogy vele van gond, hanem azért is rosszul kell érezni magát, mert te ettől így összetörsz.


szerintem jobb lenne elenvedni ezt az elél ezést. csináld pl szex előtt szájjal kicsit neki és a te kedvedre ne az övére.

2019. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és sok más férfi is. Igazából sok csaj cserélne veled, mert legalább a barátod nem durran el 2 perc után, csak akkor, amikor akar.
2019. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!