Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! El tudtok menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! El tudtok menni kézimunkától és oráltól, hogy nen avatkoztok be és végig a lány csinálja?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőtől
Csak kézimunkától
Csak oráltól
Egyiktől se
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ugyesen csinalja
2023. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Párom azt mondta én vagyok az első lány akinél eltudott úgy menni hogy nem nyúlt bele.

Azelőtt meg se fordult a fejemben hogy van ilyen

2023. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan képesek rá, eddig egyik pasinak sem volt ezzel gondja, akivel találkoztam, viszont sokszor hallani, hogy nem csinálják jól nekik. Ahogy nőként én se mindenkivel élveztem el.
2023. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azt tapasztaltam, szívesebben szopnak, mintsem, hogy kiverjék.
2023. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szopástól fura mód nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tudok elmenni mostanában (előző csajomnál is ez volt, nemcsak a mostaninál). Kézimunkával fejez be szinte mindig, nálam az a favorit.
2023. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen csinálja akkor persze. :)
2023. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, old..

Régen simán elmentem bárhogy..Mamár csúcsig viszem magam s ott adom át a szerszámom.

Nehezebben megyek el mint a párom

jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!