Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kiván a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiván a barátom?

Figyelt kérdés

2 évig várt rám, utána feküdtünk le. Nekem ez volt az első alkalmam, neki nem. Nagyon fájt az első, de nem csak az, az utána levő próbálkozások is (sokszor nem vittük végig emiatt). Azóta össze költöztünk kb 3 hete élünk együtt, és ritkán van köztünk szex. Orális dolgok szoktak sűrűbben. Én egyfolytában akarnám, de ő nem. Múltkor kifejtettem neki, hogy szomorú vagyok emiatt, hogy nem ér hozzám, nem érzem hogy kíván, vonzódik hozzám…. Akkor este kezdeményezett és volt is köztünk szex. Utána kérdezte, hogy most akkor megnyugodtam már? Ez is furcsa volt nekem. Azóta megint semmi nem volt. Tegnap este is szerettem volna én, de ő fáradt volt. Reggel is kifejeztem neki, hogy szeretném. (Azt mondta, hogy most büdös a szája, éhes is, fáradt…). Ma ezek után, megint elmondtam, (sírtam is) hogy mennyire bánt ez, hogy olyan mintha lakótársak lennénk, nem érzem nőnek magam mellette. Úgy reagált rá, hogy én ezekkel megfelelési kényszert teszek belé és, nagyon éretlen vagyok. (Van köztünk 9 ev)


Szeretője nincs, jelenleg nem dolgozik (tehát nem a munka miatt van lefáradva), szeret is engem, a kapcsolatunk többi része szuper csak ez az intimitás furcsa nekem.


Szerintetek miért nem kíván?



2023. ápr. 8. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta ma, hogyha normálisabb lennék akkor többször lefeküdni velem. Ezt komolyan mondta… Ez csak szerintem durva?
2023. ápr. 9. 20:40
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha normálisabb lennél?

Hát. Akkor veled is van valami zűr.

Ezt akkor neked kell tudni, hogy vajon mire gondolhatott ezzel.

Nincs még sejtésed se????

2023. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Uhh, mekkora gyász felelősséghárítás ez.
2023. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!