Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kíván már a barátom? Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván már a barátom? Miért?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején rengeteget szexeltünk a barátommal, napi többször is. Ez az idő múlásával persze kevesebb lett, ami rendben van, nekem sincs igényem rá minden nap. Azonban az utóbbi időben ez egyre kevesebb. Először csak heti 3 volt, aztán 2 (ez az átlag), de mostanában előfordult, hogy csak 1 volt, és olyan is, hogy nulla. A kapcsolatunk másban úgy érzem nem változott, sok időt töltünk együtt, de nekem ez a dolog teljesen elvette az önbizalmam, pedig igényes, szép nő vagyok. Kezdeményezni sem merek már, nem is teszem, félek, hogy akkor is csak elutasítana. Érzem, amikor este magához ölel, hogy csak ennyi, többet nem akar. Elismerem, mostanában volt egy stresszesebb időszaka, békén is hagytam, de ezt egyre nehezebben viselem, nem értem, mi a baj velem. Tudom, nem szép dolog, de már a telefonjába is belenéztem, hátha találok valamit. Megcsalásra semmilyen jel sem mutatott.

Beszéltem vele, csak a fáradtságra/stresszre hivatkozik, de tartok tőle, hogy több van emögött.


2022. máj. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ember nem gép, elmúlik a rózsaszínű köd, és egyes embereknek ezzel együtt elmúlik a sex drive-ja is. Rövidebben: rádunt. Nincs ezzel baj, ezt nem lehet erőltetni. Itt az ideje továbbàllni, ez csak rosszabb lesz.
2022. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről, kérdezd meg, mit tudsz segíteni, hogy jobb legyen a helyzet.

Hétvégén sincs semmi?

2022. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemet a munkahelyi stressz, és a hasonló megterhelő dolgok miatt volt hogy hosszú ideig nem, vagy csak nagyon nehezen tudtam a csúcsra juttatni. Ennek az lett a vége, hogy inkább nem is kezdeményeztem, hogy ne okozzak csalódást sem neki, sem magamnak. Sajnos ő is ezt tette.

Emiatt mostmár egy teljesen szexmentes párkapcsolatban élünk.

2022. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!