Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem barátom? Van itt más lány akivel ugyanez van hogy a párja nem szexel meg?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszünk 3 éve együtt. 1 éve látunk együtt az ő lakásán. Egy jó ideje csak nekem kell könyörögni hogy legyen szex, ő meg mindig azt mondja hogy fáradt,de a focira 10 órás munka után nem fáradt, meg utána hajnalokig a kocsmában lenni nem fáradt. Tudni kell a drága aranyat erő barátomról hogy ő azt várja el egy nőtől hogy kiszolgálja, minden én csináljon neki,míg ő fekszik, inni valót ágyba vinni, szendvicset, minden én csináljak ő meg semmibe se vesz. Ma az volt a kifogása hogy nem csináltam szendvicset neki ezért nem szexel velem. Nem tudom meddig bírom ezt már. 24 éves lány vagyok, ez a drága szexmentes pasi meg 31.Nagyon, elegem van belőle. Szakítani nem szakítok mert én nem olyan vagyok aki könnyen véget vet egy kapcsolatnak mert úgyis megbánnám, nagyon ragaszkodó típus vagyok SAJNOS!!!!!!

Nem tudom mit tegyek. Nem tudom mi az oka hogy nem akar megdugni. Semmi érintés szexuálisan, ha ráteszem a mellemre a kezét kiakad, mérges lesz és rögtön elveszi a kezét, ugyanezt teszi ha én fogdosnám őt, csókot sem ad, csak félig szájra puszit ha haza jön, vagy elmegy valahova. Én nem tudom felfogni hogy lehet egy pasi ilyen.



#szex nélküli élet #barátom nem kíván #szexuálitás hiánya
2021. jún. 27. 23:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ez nem csak a szexről szól. Ha 3 éve vagytok együtt, és elvárja, hogy kiszolgáld, akkor a szexen túl is rég szakítani kellett volna.


És ide jöttök panaszkodni, miközben mindig rosszul döntötök, rossz partnert választotok! Hihetetlen... normális férfiak meg kallódnak nő nélkül. Meg is érdemlitek!


30 F

2021. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%

Talán elhíztál, vagy valami miatt büdi a puncid, vagy csak (ez a legvalószínűbb) nem bánsz vele tisztességesen, nem érzi hogy szereted.


Tudod mi férfiak sem csak egy kolbászból és 2 tojásból állunk.

2021. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy többé-kevésbé aszexuális, és csak egy cseléd kellett neki. Vagy máshoz jár. Amúgy miért nem őt kérdezed meg?
2021. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mert ő vele semmit se lehet megbeszélni, csak annyit mond nem unod még, kezd unalmas lenni, meg hogy fáradt, meg fasz mániás vagyok, ha megadná a szexet nem lenne ez, de ő nem akar. Elegem van ebből. Nem gobdoltam volna hogy ilyen pasival jövök össze, persze az elején mikor még nem találkoztunk tudott perverz lenni, mostanra ez teljesen elmúlt.
2021. jún. 27. 23:52
 5/32 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem akarsz szakítani egy szerető jó megoldàs.
2021. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszéld meg hogy nagyon meggyengült ez a kapcsolat adj neki ultimátumot,ha pedig nem valtoztat szakits vele.
2021. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg nem olyan vagyok. Elítélem a megcsalást.
2021. jún. 27. 23:57
 8/32 A kérdező kommentje:
Jaj őt ez nem érdekli. Tényleg nem lehet vele erről beszélni nem véletlen írtam itt ki a gondom.
2021. jún. 27. 23:58
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony, de mióta együtt vagyunk nem is voltam csont. Nem vagyok kövér, de azért jó húsban vagyok, lehet kicsit híztam, de most komolyan ez miatt nem akarna megdugni? Ha ez lenne az ok akkor mi a francnak van velem? Habár a úgyse értem. Mert szex nélküli kapcsolat az nem normális kapcsolat.
2021. jún. 28. 00:00
 10/32 A kérdező kommentje:
Az ilyen hülye perverz, neten elő szexchatelni akarok barmok habyagoljanak nem ezért írtam ide. Szarevők.
2021. jún. 28. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!