Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem barátom? Van itt más lány akivel ugyanez van hogy a párja nem szexel meg?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszünk 3 éve együtt. 1 éve látunk együtt az ő lakásán. Egy jó ideje csak nekem kell könyörögni hogy legyen szex, ő meg mindig azt mondja hogy fáradt,de a focira 10 órás munka után nem fáradt, meg utána hajnalokig a kocsmában lenni nem fáradt. Tudni kell a drága aranyat erő barátomról hogy ő azt várja el egy nőtől hogy kiszolgálja, minden én csináljon neki,míg ő fekszik, inni valót ágyba vinni, szendvicset, minden én csináljak ő meg semmibe se vesz. Ma az volt a kifogása hogy nem csináltam szendvicset neki ezért nem szexel velem. Nem tudom meddig bírom ezt már. 24 éves lány vagyok, ez a drága szexmentes pasi meg 31.Nagyon, elegem van belőle. Szakítani nem szakítok mert én nem olyan vagyok aki könnyen véget vet egy kapcsolatnak mert úgyis megbánnám, nagyon ragaszkodó típus vagyok SAJNOS!!!!!!

Nem tudom mit tegyek. Nem tudom mi az oka hogy nem akar megdugni. Semmi érintés szexuálisan, ha ráteszem a mellemre a kezét kiakad, mérges lesz és rögtön elveszi a kezét, ugyanezt teszi ha én fogdosnám őt, csókot sem ad, csak félig szájra puszit ha haza jön, vagy elmegy valahova. Én nem tudom felfogni hogy lehet egy pasi ilyen.



#szex nélküli élet #barátom nem kíván #szexuálitás hiánya
2021. jún. 27. 23:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Merj lépni. Ez az egy életed van,nem érdemli meg hogy sok időt pazarolj rá.
2021. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem szabad most azonnal új pasit keresni..Komolyan nem..Most meg kell ismerned magad..Kiszexelni magad szimpatikus emberekkel,s utána az elet eléd rakja a tökéletes pasit..tudom tapasztalat.
2021. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.

Ha nem akarsz, akkor is költözz inkább haza. Hát ha felébred.

2021. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 hogyej válasza:
A kölcsönös öröm szerzés szándéka nélküli, egyoldalúan eldöntött dolog. Nehéz helyzet, megértelek. Meggondolandó. Legyél bátor!
2021. jún. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Valami nagy gond lehet vele, fiúkat szereti, vagy impotens? Hogy bír fél évig szex nélkül ellenni egy férfi egy 24 éves csaj mellett, aki könyörög a szexért?
2021. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés egy embernek?

Már régen szakitani kellett volna és ettől csak jobb jöhet.

De ebből tanulj is hogy nem szabad rögtön össze költözni, valamennyire azért meghkell ismerni a másikat minden téren.

Bár gondolom ő akkor se volt egy szex bajnok, vagy amit tudott azt is gyógyszerrel esetleg.

Arra kiváncsi lennék hogy az elején hogy ment a szex.


Mégha nehéz is a szaitás mert nincs lakásod , akkor is menj albérletbe és meglátod hogy csak jól jössz ki ebből.

2021. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Látod látod, én meg perverz vagyok és szex őrült, barátnőm meg konzervatív és csak heti 2-3x akar szexet. :D
2021. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27-es, ennek mi köze , konzervatívnak lenni?
2021. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ez a feszültség lehet szakító ok, ha nem javul a közel jövőben! Igényled a szexet, de nem kapod meg… (szex, az alap szükségletek egyike) Neked se jó így és egy párkapcsolatban az a lényeg, hogy kölcsönösen jól érezzétek magatok benne! Viszont nagyra értékelem, a 100% hűséget és a ragaszkodásod! Maradj mindig ilyen, de merj néha nagyobb döntéseket hozni, ha a helyzet úgy hozza, mint például ez.


21F

2021. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

24 evesen, a legjobb eveidben egy olyan kapcsolatra pazarlod az időd ahol


-szolga vagy

-nincs kommunikáció

-nincs szex

-nem ad semmit csak lehúz


Iszonyat modon fogod verni később a fejedet a falba hogy miert tetted ezt.

2021. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!