Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok, hogy a pasi szerszáma azonnal és amíg kell, kőkemény legyen vagy türelmesebbek, megértőbbek vagytok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 09:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
nekem eleg nagy es ido kell amig a sok ver lemegy, de megeri varni. 19 cm. aki nem hiszi kerjen kepet - felteve ha lany es o is kuld egyet
2023. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem várom el, hogy azonnal merevedése legyen az intimitás elején. Legtöbb eddigi partneremnek kezdődően merev vagy már kemény volt, mire levetkőztünk, ha ruhában kezdtük. Csókolózás, ölelkezés, tapizás megteszi a hatását. Amennyiben szexi meglepi fehérneműben libbentem be, elég hamar merevek voltak.

Akadt kettő olyan típus, akinek nehezebben kelt életre a kisbarátja. Tapasztalatom szerint, az ilyen férfiak önmaguk gerjesztik a negatív gondolatokat. Már előre izgulnak, sokat agyalnak, mi lesz, ha... Exkuzálják magukat, még mielőtt belekezdenek. Szinte előre vetítik a problémát, amit utána meg is valósítanak. Hangsúlyozom, nem a nehézkes merevedés zavaró elsősorban, hanem a kishitűség, az önmarcangolás, a depressziós, melankolikus stílusuk hangulatromboló hatása. Már akkor elmegy a kedvem a szextől, amikor nekiállnak magyarázkodni a még meg nem történt dolgok miatt vagy az előző bénázásukat felemlegetve.

Megértő és segítőkész vagyok egy pontig, de húzzuk meg a vonalat. Ha újra és újra bénázik, visszatérő módon borúlátó, akkor nem vagyok képes hosszútávon elviselni ezt az önostorozó stílust. Az is tagadhatatlan, fizikai téren is van egy minimum elvárásom. Ha lassan merevedik, az viselhető, orvosolható, de amikor ott kell lenni a szeren, akkor merev legyen és menetközbe ne lankadjon.

2023. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem várokel ilyen téren semmit. Én sem vagyok azonnal akciora kész,sőt néha egyáltalan nem vagyok kész. Nem vagyunk sexrobotok.
2023. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem elvárás,hanem alap dolog. Ha dugni akarsz,legyen kemény,másképp nem megy. Vésni sem tudsz véső nélkül.
2023. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit várok el egyedül? Hogy ő se várja el, hogy azonnal nedves legyek, hanem tegyen érte. Mint tudjuk a nők kicsit másképp működnek ilyen téren, és szuper ha nem csak a ki be dugdosásból áll egy aktus.
2023. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Olyan lány, nő is van, aki tényleg türelmes, megértő típus, és a kérdés felvetésekor nem támad, nem esik a toroknak egyből?
2023. szept. 18. 08:35
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom el van hogy férjem nagyon fáradt a munka miatt.

33N

2023. okt. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
27es erdekel egy fiatal potens szerető?
2023. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!