Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok, hogy a pasi szerszáma azonnal és amíg kell, kőkemény legyen vagy türelmesebbek, megértőbbek vagytok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 09:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én pasiként kérdezem, aki sajnos hajlamos rástresszelni, pont a teljesítménykényszer és az elvárás miatt.
2023. ápr. 8. 12:08
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen elvárásom. Nekem a szex a másik emberről és az együttlétről szól, nem a teljesítményről.
2023. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk volt olyan időszak, hogy nem állt fel.

Új vérnyomás gyógyszert kezdett el szedni, és bármit tettem nem állt fel.

Hagyjam ott? Össze bújtunk, játék, téve, stb.

Ha idegesítem csak és látja, hogy bánt a dolog csak rá stresszel és annál később lesz újra használható. Így meg egymásra hangolódtunk és mire megszokta a szervezete a gyógyszert újra elveztük egymást.

Amúgy én nem értem azokat a nőket akik elvárják, hogy már a csók közben álljon a pasi farka. Kérdezem őket, hogy ők már a látványtól vagy csóktól nedvesek? Nekik nem kell rá segítés?

2023. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
A pasik is emberek, nem robotok ha nem tudnád
2023. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
38%
Ha ügyes és vonzó a partner, akkor nekem azonnal kemény, és egész nap is akció képes! Volt barátnőm elmondása szerint ilyen keménnyel még nem találkozott.
2023. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Gratulálok annak, aki szerint hasznos az a válasz, ami egy nőknek feltett kérdésre tökéletesen irreleváns férfi választ ad.
2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem várom el,de én nem is vagyok hozzá szokva,hogy ne alljon neki,kőkemény is.Más férfival nem tudim,jogy lenne.Pár alkalommal nem zavarna,vagy ha csak ideges,mert idővel oldódhat.De folyamatosan zavarna.
2023. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%
Én elvárom, de ment is mindig eddig. De fiatal, és én is nedves leszek csak a közelétől is.
2023. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem várom el. Elég ha akkor kemény ha szexelünk 😉
2023. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%
Kapcsolatban nem, alkalminal igen.
2023. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!