Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, amikor a szátokba élveznek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz jó , csak a pasik kedvéért verem a nyelvemre. De csak párkapcsolatban amikor 100% hogy egészséges. 😊☀️🙃

Amugy langyos és nincs íze.

2023. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lagy es kocsonyas. Suru, picit kesernyes, van hogy edeskes...
2023. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mintha egy tubus ketchup-ból a szádba lőnél, csak jó sós
2023. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mi pontosan a kérdés, hogy milyen az íze, vagy hogy hogyan viszonyulunk hozzá? :D Szerintem izgalmas, de nekem konkrét élvezetet nyilván nem okoz, csak a partnerem kedvéért csinálom. Ami a szagát, állagát illeti, ehhez mindenki máshogyan áll. Van pl olyan barátnőm, aki szó szerint öklendezik tőle, ha a szájába kerül és a szagát sem bírja. Minden pasinak más egy kicsit, befolyásolja elvileg a dohányzás, étkezés is stb, de pl én még sosem találkoztam olyannal, amit nem tudtam volna könnyedén lenyelni. Igen van egy kis íze, meleg, ragacsos állaga van, picit sós és van egy jellegzetes szaga, de sosem éreztem olyan erősnek. Amíg megy el a szádba addig az ízét annyira nem is érezni, csak hogy jön belőle. Ha vársz a lenyeléssel, meg tátogatod a szádat, vagy az arcodra is megy akkor sokkal intenzívebb érzés, van aki bírja, van aki nem, rám pl teljesen semleges hatással van. Jó stratégia lehet, hogy ahogy jön a szádba, olyan gyorsan nyeled ahogy csak tudod, akkor nem annyira érezni az utóízét sem.
2023. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!