Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak orgazmusa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak orgazmusa?

Figyelt kérdés
Vissza olvastam 2 nap kérdéseit, és én is felteszek egyet. Arról már sokat hallottam hogy a nők sokszor nem képesek az orgazmusra. Na de a férfiak is? Úgy is hogy feláll nekik? Valaki írta hogy gumiban nem érez semmit. Tényleg nem érezni gumiban semmit? Vagy mi kell egy férfinak az orgazmushoz? A sima szexuális vágy az elég, vagy annál több kell? Egy passzív nő kiválthat az ágyban orgazmus képtelenséget egy férfiban? Vagy pl. a szex a sötét szobában a takaró alatt az vágy gyilkos? Kell a férfiaknak a vizualitás az orgazmushoz? Egy férfinak kell az előjáték, vagy elég ha csak feláll nekik és 5 perc reszelés után orgazmus? Tényleg érdekel a téma, mert mindenhol csak a női orgazmusról hallani. Itt a gyk-n elég sok férfivel beszélgettem akik azt írták hogy rossz otthon a szex, nem élvezik, a legtöbbször orgazmusuk sincs. Vajon ezt a párjuk miért nem veszi észre, vagyis miért nem akarja észrevenni? Vagy miért nem tesz ellene?

2023. ápr. 6. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Számomra sokat hozzá tud tenni a látvány, de alapvetően ez változik és nem állandó. Ha valakivel jól érzed magad és kellemesek az együttlétek akkor nem lesz ilyennel gond akkor sem ha sötétben vagytok. Ha pedig valakivel nincs meg az összhang és nem olyan a szex akkor bizony jön az, hogy nehezen vagy egyáltalán nem megy az elélvezés.
2023. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Változó. Sok múlik a hangulaton, a fizikai állapoton, az érzelmeken. Nem mindig úgy van az, hogy látunk valami izgatót és már áll is a cerka, két rántás után pedig spriccel is. Az erekció, különösen hosszan fenntartani bizony fizikai munka a szervezet számára. Ha valaki egész héten 12 órában hordja a betont az építkezésen, ne csodálkozz, ha péntek este meg sem mozdul a szerszám, akármit is teszel. De a szellemi fáradtság és a stressz is nagyon hatékonyan blokkol sajnos. Van, akinél pont segít ezen a szex, van, akinél fordítva, pont gátolja a jó szexet. Sajnos ez van.

Nekem személy szerint fontos az előjáték. Hangolódjunk egymásra, kényeztessük egymást, mutassuk meg, mennyire fontosak vagyunk egymásnak. Legyen az együttlét egy kis külön buborék elzárva a világtól, ahol csak mi vagyunk, és csak a másik iránt érzett szeretet a fontos. Szánjunk rá időt, húzzuk a másik agyát. Legyen egy kicsit lassú, szinte már olvadjunk össze, késpbb viszont mindent bele és nyikorogjon az az ágy. Váltogassuk a szerepeket. Két emberen múlik a dolog, az nem jó, ha a partnerem csak fekszik alattam és én csináljak mindent.

Azt viszont szeretném hangsúlyozni, hogy nem igaz, hogy gumiban nem érezni semmit. Ez sokkal inkább egy mentális blokk lehet. Olyan vékony anyagból vannak, hogy azon keresztül bizony mindent érezni.

2023. ápr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2: akkor miért húzzák a pasik annyira a szájukat, ha fel kell húzni a gumit? Ezzel biztosra mennének, a saját kezükbe vennék a dolgot, hogy nehogy becsússzon egy gyerek. Megvédené őket a nemi betegségektől. Viszonylag olcsó, főleg ha nem napi szinten szexel. A barátnőjének (akit elvileg szeret) nem kéne hormonokat szednie. Ami jó eséllyel csökkenti a csaj libidóját, hízáshoz, hangulatingadozáshoz vezethet. Sokszor nem is tudják a párok, hogy a csaj a bogyók miatt nem kívánja a szexet. Mi ez a hisztéria a gumi körül, ha nem is annyira rossz?
2023. ápr. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a csajok mondták, hogy ne használjunk gumit. Én teljesen jól megvoltam gumival de előző csajom meg a mostani is egy idő után magától mondta, hogy legyen a nélkül, mert jobban élvezik.
2023. ápr. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A férjemnek sajnos az elmúlt évben alig jön össze. Lehet én is hibás vagyok, mert számomra nem fontos a szex, magamtól sosem kezdeményezek. Eddig is így volt. Én 43 éves vagyok, ő 48. Viszont most már mindkettőnknek kényelmetlen a helyzet!
2023. ápr. 7. 07:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos hogy kell a látvány, főleg olyan, amikor például közben ő is magához nyúl, attól fel tudok robbanni,persze a jó értelemben.
2023. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a látvány és látszik, hogy a csaj is akarja szereti élvezi akkor kell ám az önkontroll.

De ha valami (bocsánat) löttyedt nem vonzó, tengeri csillagot játszó, “legyünk már túl rajta” kategória akkor fejben kell ott lenni, hogy le ne lankadj és el tudj menni..

Utóbbihoz egyszer volt “szerencsém” de köszönöm neki a lehetőséget első és utolsó volt ebben a sorban. 1,5 órán át rakni kutyában úgy, hogy közben inkább rá se nézel és máson kell fantáziálj hát.. kösz nem..

2023. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. 😂😂😂😂😂😂😂 Elképzeltem!
2023. ápr. 7. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sajnos átéltem. 😂😂
2023. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Te nagyban hibàs vagy hogy sose kezdeményezel, vagyis nem kivànod a férjed,és ezt látja,érzi.szerintem keres majd egy tüzes nőt,szeretőt,aki mellett újra FFI lehet.mondom ezt 48 éves ffiként.
2023. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!