Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak örülnek ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak örülnek ha a nő rövid idő alatt eljut az orgazmusig?

Figyelt kérdés
PL. 5 perc vagy annál rövidebb.
2015. okt. 12. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért neked ilyen hamar lesz orgazmusod nő létedre? Hát nem hátrány :-)
2015. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lemegy a megfelelési kényszer, és azt bizonyítja, hogy valamit jól csináltam.
2015. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,egy orgazmus után még mehet tovább a dolog és jöhet a többi.A lényeg,hogy legalább egy legyen mielőtt a pasi megy el.Ha túl soká jön az az egy akkor félő,hogy a pasi nem bírja elég ideig.
2015. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hámmégjóhogy... aztán még mehet pár.
2015. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól hangzik! :D de ha úgy van nem kell abbahagyni, nem? bár "általában" nekem se sokkal több
2015. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább, mint hogy a pasi menjen el előbb...
2015. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog.

Volt egy barátnőm aki gyakorlatilag 1-2 perc alatt el tudott élvezni bármilyen izgatástól, pár perces dugás alatt is volt minimum 2-3 orgazmusa.

Aztán jött a mostani barátnőm, aki azt hiszi magáról, hogy neki nehezen megy. Szóval nyalással olyan 15-20 perc, dugással 10-15 perc kb mire elélvez. És az az érdekes, hogy ez így jobban izgat. Meg kell dolgozni, bele lehet adni mindent, hogy sikerüljön is, és mégis jobba élvezem így, nem teher vagy bármi ilyesmi. Sokkal nagyobb pozitív visszajelzés, mint ha 3-4 lenne neki. Amikor nagy ritkán összejön a kettő egymás után az meg maga az önelégültség nekem is.

2015. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is kb 5 perc. Az én problémám az, hogy a férjemnek kell 15 perc is. Pedig nyugodtan lehetne neki is 5 perc..vagy attól kevesebb. Személy szerint nem szeretem az időhúzást, nálam 20 perc alatt még a zuhany is belefér...az az ideális. Több orgazmus pedig kizárva, ugyanis egy után én olyan érzékeny leszek odalent...hogy lehetetlen bármit is kezdeni velem.
2015. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hátrány!
2015. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!