Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem metélt, de mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem metélt, de mindig kilóg a makkja, ez normális? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondja, már régóta kilóg neki, alaphelyzetben is mindig hátracsúszik a fitymája. Emiatt nem annyira érzékeny már a makkja.

2023. ápr. 2. 15:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kérdező.



Én pl észre vettem, ha sportolok, futok, kondi teremben edzek akkor utána tökre össze megy és teljesen lefedi a makkot. Viszont sima hétköznap van, hogy a felét fedi csak le vagy teljesen hátra van csúszva. Ha egy kis vér megy bele akkor az én makkom is teljesen kint van kb fél percen belül.


A makk érzékenysége nekem attól is függ, hogy ki nyúl hozzá.


Az biztos, hogy 20 évesen érzékenyebb volt mint most, de most sem érzéketlen egyáltalán.


Nekem pont fiatal koromban volt az, hogy nagyon nehezen élveztem el. Nem azért mert nem volt jó egyszerűen így ment.


Most sokkal hamarabb csúcsra jutok.

márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


41 éves, ezt elfelejtettem oda írni.

márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak is ilyen mert ő magának érte el, hogy ne fedje be a makkot a fitymája. Így szexibb és férfias női szemmel kívánatosabb.
ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A páromnak full kilátszik a makkja és nem metélt, úgyhogy kinézetre annak nézi bárki. Voltunk már nudista szaunában és többen nézték neki, de őt nem zavarja mert szerinte így jobb.
ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!