Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem metélt, de mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem metélt, de mindig kilóg a makkja, ez normális? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondja, már régóta kilóg neki, alaphelyzetben is mindig hátracsúszik a fitymája. Emiatt nem annyira érzékeny már a makkja.

2023. ápr. 2. 15:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
#7 Megmondták már előtte, valószínűleg részleges metélése volt gyerekkorában, amiről nem is tud. Mit kell ezen ennyit problémázni? Most komolyan. De irigylem az ilyen agyhalottakat, akinek csak ennyi problémája van az életben. De komolyan!
2023. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem metélt, még régen megkérdezte az apját, vagyis az apósomat, s ő mondta neki, hogy nem volt gyerekkorában semmilyen beavatkozás.
2023. ápr. 2. 18:11
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is kérdezném, hogy idősebb korra milyen a makk érzékenysége?
2023. ápr. 2. 18:13
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Én ötven felett vagyok, de elég érzékeny a makkom, pl. Ha az ujjammal dörzsölgetem a kantárt, pár perc alatt ejakulálok.

A fitymát ráhúzva használom alaphelyzetben

2023. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal vagyok, 19 éves, de metélt, nekem már most nem olyan érzékeny mint előtte szóval ez szerintem teljesen normális. Engem nem zavar, nekem a saját döntésem volt:)
2023. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

10# előtte fedte a makkját?

Nekem csak mereven húzódik hátra a fitymám egy kicsit 29 vagyok.

2023. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Én már 60-on is túl vagyok,mégis mindig fedi a fityma a peniszem makkjat!Többet kéne gyakorolnia,huzogatnia és biztos vagyok benne,hogy hamarosan az övé is megnyulik és takarni fogja a makkjat!Ha sokáig hátra csúszik,akkor először is érzéketlen lesz,majd kiszaradhat!
2023. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban teszi,ha bekeni BEPANTEN KENOCCSEL!Az nem engedi kiszaradni és könnyebb lesz a fitymanak racsuszni a makkra!
2023. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is levágták, nem is valami érzékeny
2023. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13/19 hát 21 vagyok nekem fedi a makkot a bőr de nem érzékeny már egy 3-4 éve addig kb még zuhanyzás közbe fájt is mikor a víz verte most már meg se érzem. 18-19cm
2023. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!