Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lehet szexelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet szexelni? Eufórikus?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet hülye kérdés.

27 éves szűz vagyok.Frusztrált, hetero, társadalmi kapcsolatokra

alkalmatlan incel férfi. Még szerelmet sem éreztem.

Lehet az embernek önbizalma a szextől?



2023. ápr. 1. 15:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
77%

30. Jó, hogy nem férfi vagyok, hanem tapasztalt nő.. 😂


Azért írtam, a prosti nagyon rossz ötlet.

2023. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
70%

32. Tudom, hogy nem tudsz mibe belekötni és fáj neked hogy van igazság abban amit írok. Nem volt sok partnerem, viszont volt egy 3 és egy másfél éves kapcsolatom is. A mostani párommal másfél éve vagyok együtt és nem tervezek mással lenni.



A krva fogalma az, aki pénzért nyújt szexuális szolgáltatást. Sosem volt ilyenben részem és nem is lesz. Ha a fogalmakat nem ismered, kérlek ne adj a kérdezőnek irreleváns tanácsokat, mert a végén a kérdezőnek annyi önbizalmam sem lesz párt találni és mégjobban megtörik.



Én amit tudnék javasolni, az az önismeret, önfejlesztés, sport. Egy pszichológus is jó ötlet lehet, aki megtalálja a problémákat hogy miért nem tudsz sikeresen párt találni. Hajrá, kérdező. :)

2023. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
22%

33!


Mi benne az igazság? :) Kérdést tettem fel, nem állítottam semmit.


Meg még vannak egyéb ágazatai. Te se okoskodj, ha nem ismered a kérdőjelet, te tapasztalt nő! :D :D Nem adtam irreveláns tanácsokat, de te még annyit sem adtál.


Lehet ezeket már mind megtette. Ha a kinézetével van baj, akkor bszhatja a pszichológust. De miből gondolod, hogy bármi baj van vele, vagy hogy vele van baj?

2023. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
25%

34. Ezek után nem hinném hogy még diskurálnom kellene veled. Sajnálom, de nem süllyedek le a szintedre.


A kinézet is egy állapot, bármikor lehet változtatni.



Szép napot! :)

2023. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
21%

Feminista vagyok, és alapvetően ellenzem a prostitúciót, legalábbis a jelenkori formáját, ami a prostituáltak megvetésében és kizsákmányolásában gyökeredzik.

DE épp a kérdező esetében én is azt gondolom, hogy nem ördögtől való ötlet. A szexualitás és a fizikai kontaktus olyan elemi emberi igény, amire nemtől függetlenül mindenkinek szüksége van ahhoz, hogy a lelki és mentális egészsége rendben legyen. Nincs az a pszichológus, meg sport, meg önfejlesztés, ami ezt képes lenne pótolni vagy orvosolni. És lássuk be, vannak emberek, akik ezer és egyféle okból valamiért képtelenek kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel. Amennyiben ők képesek találni egy az igényeiknek megfelelő fizetős szolgáltatást, miért ne éljenek ezzel? (Fenntartva, hogy a "szolgáltató" önszántából, minden külső kényszerítő erő nélkül vesz részt ebben a tranzakcióban.)

2023. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%

34!


Ja mert nem tudsz belekötni semmibe és fáj neked az igazság, mi te duzzogós tapasztalt nő? :)


Valaki nem tud. Vannak reménytelen esetek.

2023. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%

35!


Egész jókat írsz, de ezzel tönkre vágod az egészet:


”alapvetően ellenzem a prostitúciót, legalábbis a jelenkori formáját, ami a prostituáltak megvetésében és kizsákmányolásában gyökeredzik.”


Mitől is?

2023. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
83%
Hát pl. attól, hogy a prostituáltak jó része valamiféle kényszerítés áldozata, és a társadalom többsége lenézi és megveti ezeket a nőket.
2023. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

Jó része? Mi erre a bizonyíték? Jó részük pont hogy önszántából csinálja.

A társadalom többsége jogosan nézi le őket. Joguk van hozzá. Lehetett volna normális munkát is választani.

2023. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
25%

39. Mégis mintha végig védted volna őket. Vicces, hogy a saját igazad ellen írsz folyamatosan.


Ugyanazt a műsort nézzük? :D

2023. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!