Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lehet szexelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet szexelni? Eufórikus?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet hülye kérdés.

27 éves szűz vagyok.Frusztrált, hetero, társadalmi kapcsolatokra

alkalmatlan incel férfi. Még szerelmet sem éreztem.

Lehet az embernek önbizalma a szextől?



2023. ápr. 1. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Mert érdekeltek a válaszok.
2023. ápr. 2. 15:41
 22/52 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye kérdés
2023. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
18%
Ha téged ennyire vonz egy gyönyörű prostival való közösülés, akkor mi tart vissza?:D Hogyha nem feltétlen igényled az érzelmi oldalát is. Egyetértek, egy meztelen női test amellyel kontaktusba kerülsz, jobb mint a szobában hokizni.
2023. ápr. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
33%

Nem nagy kunszt, nem ad nagyobb fizikai kielégülést mint egy hoki viszont jót tesz az egódnak mert ugye az az elvárás, hogy nőket dönts meg férfiként máskent felesleges az életed.

Feldobja az egót ennyi.

2023. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
35%

23. Erre kell biztatni az embereket?


Akinek nincs önbizalma, ez sem fogja meghozni. Olyat is hallottam, hogy nagyon rosszul sült el a dolog. Ki lett fizetve a nő és a srác csak bénázott és még frusztráltabb lett.



Nem kellene mindenkit erre biztatni, ez nem normális. :)

2023. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

25


De normàlis, és meg tudja hozni ax önbizalmat.

2023. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
64%

26. Akkor egészségedre, de van, akinek kellenek érzelmek és nem szereti a könnyelmű "nőket".


De nyilván, te sem tudsz magadnak találni nőt, így jött a könnyebb út.. :)

2023. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%

27!


Valakinek igen, valaki nem.


Egy tudatlan senkiházi vagy, ha szerinted azok krváznak, akik nem találnak maguknak nőt. Ez mióta a könnyű út, te nem normális?

2023. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
53%

28. Mindig is könnyebb út volt. Nem kell ismerkedni, sem randizni. Csak fizetni kell. Nem csak én gondolom így, hanem sok férfi is.


Senki nem vagyok, csak egy nő aki szereti a párját és megad neki mindent. :)

2023. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%

29!


Sosem volt könnyebb út. Mármint aki átlagon aluli kinézettel rendelkezik, annak nem könnyebb út. Ez szexrandi. Fizetni kell, mint más randin, meg ismerkedésnél, csak azoknál jóval többet. Ez költséghatékonyak. Azok a férfiak gondolják azt, amit te, akiknek vagy nincs pénzük, vagy nincs erekciójuk. Vagy csak neked mondják azt, amit hallani akarsz.

2023. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!