Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti milyen technikákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen technikákat szerettek orálban, ha a csaj csinálja?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen tippjei vannak... érdekel. Hogy szeretik a pasik

2023. márc. 28. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

11. Nem ezen áll vagy bukik ki csinálja jól és ki nem.



De megint egy felszínes válasz. Evvel az erővel a nagyobb farkát jobb szopni.. :/

2023. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen lehet jól csinálni, de ha túlságosan finomkodnak a lányok, illetve állandóan váltogatják a ritmust, az a halála a dolognak. Sajnos ezeket a hibákat a legtöbben elkövetik.
2023. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

#11

" Evvel az erővel a nagyobb farkát jobb szopni.. :/"

Ezt nem vitatom lehet, hogy így van, ezt ti tudjátok, lehet, hogy a nagyot jobb szopnotok, de hidd el, jó szopáshoz telt vagy feltöltött ajkak kellenek.

2023. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

14:49

Szerinted az kell, nekem és sok más férfinek meg nem, ennyit arról, hogy kinek hogyan jó.

Általánosságban az odaadás és a technika amitől jó, a nyelvnek épp akkora szerepe van, mint az ajkakaknak, ha nem több...

2023. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

#15

És, amit leírtál, még ezekhez jön egy feltöltött vagy telt ajak, hmmm ...

2023. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15. Végre egy normális válasz! :)



Egyébként nekem nincsenek vékony ajkaim, csak már rühellem hogy folyton be van rá szólva szexuálisan vagy egyéb.

2023. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Silverfox30 ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom nálam csinálta elösször. Mivel mindenben a kedvemben akar járni így kérdez és elmondom vágyaim. Mára már profi. Nem szereti ha szopatom, de néha megengedi, hogy ésszel de én irányítsak. Ekkor az ágyszélére stócolunk párnákat a megfelelő magasságba és kutyus pózba rátámaszkodik (ezen pózban tudja kényelmesen a legmélyebre venni) Játszik vele, puszilgatja, nyalogatja. Majd megfogja a fenekem és szószerint ráhúz a szájára. Mondanom se kell milyen szexi. Majd miután azbő tempójában dughatom a száját akkor átveszem, megfogom a fejét és ugyan abban a tempóban a szájába élvezek! Valahol ez olyan mintha én dominálnák de a neki kényelmes határokon belül! Remélem segített válaszom.
2023. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Silverfox30 ***** válasza:
100%
Feleségem azt csinálja, hogy érzékien kezd majd mindkét kezével átfog a fenekemre és mélyen ráhúz a szájára. Ő írányít de meg van a szájba kúrós feeling!
2023. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18

Én nagyon nehezen élvezek el, leszopni nem is tud egy nő sem, de, amikor én dugom a száját a saját ütememben akkor el tudok élvezni (nem dugom mélyen, de keményen, gyors tempóban igen).

2023. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Silverfox30 ***** válasza:
100%
19! Erősen partner függő!
2023. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!