Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen apró részletekből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró részletekből tudhatom meg ha egy csaj öröm lányként tevékenykedik?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akiről feltételezem vagyis van sejtésem megérzésem hogy ilyet csinál de nem vagyok benne teljesen biztos.
2023. márc. 25. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokra nézz fel. Hátha fent van. Vagy Puncson. Csinálsz 1 sugar daddy profilt és meg tudod nézni.
2023. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokon magasság, testsúly és kor szerint közelítőleg le tudod szűkíteni a keretet 50-100 nőre, onnan már egyesével megnézve a profilokat is megtalálhatod. Én is ott keresném.
2023. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Apro hirdetésekböl. Ha nem apro. az sem baj.
2023. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Kb. sehogy. Mindenkinek szolgáltatást nyújtó prostituáltból csak pár ezer van az országban. De kb. 100 ezer olyan nő meg simán van, aki szexpartner kapcsolatba anyagi támogatásért megy bele.


Igazából ezzel nincs is baj. Férfiként is azt gondolom, hogy ha egy nő nincs komoly kapcsolatra tervezve, akkor az a korrekt ha nincs ezzel hülyítve, ha meg nő belemegy szexpartnerségbe, akkor elvárhat anyagi támogatást.

2023. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de én konkrétabban úgy értettem a kérdést hogy az ilyen nők viselkedése milyen megnyilvánulási formákban jelenik meg ezen a területen ha valaki öröm lányként dolgozik ?

Jelleme milyen az ilyen nőnek?

2023. márc. 26. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem veszed eszre rajta. Nincsenek egyertelmu "tunetei", o fejben lehet hogy megel valamit ezzel kapcsolatban, de hogy ezt nagyon jol elrejti az biztos.
2023. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os oké én ezt értem

De talán az öltözködés , a beszédstílus , a szexuális célozgatás utalhat erre

2023. márc. 27. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen. Mondom, hogy nem fogod észrevenni.

Szerinted ha valaki napi 2-3 faszival összefekszik, máshogy fog öltözni? Vagy máshogy fog beszélni? Célozgat a szexre? Nem.

Voltál már prostival? Ugyan olyan csajok, mint akivel az utcán vagy az irodában találkozol. Én egyszer orvostanhallgatóhoz (mint kiderült) mentem hajnalban buli után, tök átlagos lány, aznap én voltam neki az utolsó. Mikor mentem tőle munkába, ő is ment be az egyetemre. Semmi jele nincs annak amit csinál.

2023. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as igazad lehet ! Ez tőlem egy hülyeség volt ilyet kérdezni csak azt gondoltam hátha vanna erre utaló jelek.. de akkor ez baromság ! Köszönöm a válaszodat és mindenkinek!
2023. ápr. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!