Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is felizgat, ha egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is felizgat, ha egy csaj vagányan, rátermetten vezet (járművet)?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha ruha nélkül teszi, az talán izgató lehet.
2023. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Rémisztő
2023. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a személyes tapasztalatom az, hogy soha nem ismerik be, hogy jól vezetek. A pasik nem szeretik ha egy lány jobb benne.
2023. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
#3 engem eddig minden barátom dicsért, szóval te lehet szarul vezetsz xd Vagy rosszul választasz párt.
2023. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, gyorsulásra járok, versenyzek is, nagyon rosszul vezetek. Ellenben amikor lenyomom őket, az nem tetszik nekik soha. Ez van.
2023. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Persze, én meg a pápa vagyok.
2023. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 mondjuk ha a versenypályán kívül is úgy vezetsz, mintha versenyeznél, azt szerintem senki nem szereti, mert “kicsit” felelőtlen dolog mások életét veszélyeztetni. Bár nem feltételezem, hogy eszetlenül vezetsz, csak remélem :D De ja, szerintem nem szeretik a pasik, ha ilyen dologban jobb náluk egy nő.
2023. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha valaki jól vezet azt elismerem, de ha félőrült, másokat kockáztató módon azt meg idiótának tartom.

Szexuálisan meg nem attól fog állni a pöcörőm hogy egy nő hogy vezet.

2023. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#3 Engem egyáltalán nem zavar, ha egy nő jól vezet, vagy akár jobban, mint én. Bár kérdés, hogy mit jelent az, hogy valaki jobban vezet egy szint után. Ne okozzon balesetet, tudjon parkolni és biztonságosan uralja a járművet mindenféle útviszonyok között. A gyorsulásnak meg a versenyeknek nem sok köze van a hétköznapi vezetési tudáshoz, amiben a legbonyolultabb feladatok Magyarországon a péntek délutáni pesti dugó meg a nyári vasárnap délutáni M7.

Ezt meg azért elég sokan tudják.

2023. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 ha nem tudnék normális körülmények között vezetni, akkor egyáltalán hogy lenne jogosítványom. Az csak plusz, hogy egy Hungaroringen vagy egy drx ringen is megállom a helyem. Ezért mondom, hogy vannak olyan pasik, akik nem tudják feldolgozni, hogy egy nő is vezethet jobban, mert megy az előítéleteskedés.
2023. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!