Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is felizgat, ha egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is felizgat, ha egy csaj vagányan, rátermetten vezet (járművet)?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 08:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#10 Szerintem túlreagálod. Kétlem, hogy a hétköznapi életben vezető sofőrök egy autóversenyzőnek azt mondanák, hogy biztos szarul vezet, mert nő. A legtöbb embernek a párhuzamos parkolás vagy a tolatás sem megy túl könnyen. Ha mégis ez van, akkor ordítóan buta az illető, és felesleges vele foglalkozni.
2023. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#11 ne izgulj pont nem érdekel, kinek mi a véleménye. Csak elmondtam a véleményem, és ebben is valaki mindig talál valami kivetni valót, csak arra reflektáltam.
2023. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem izgat fel, viszont kifejezetten tudok neki örülni hogy nem kell rettegnem ha úgy alakul hogy ő vezet. :)
2023. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#12 Pedig amit a #4 mondott, abban van valami. Ha pl az én párom lennél, tutira támogatnálak a hobbidban, pláne, hogy nyilvánvalóan jól vezetsz, és a vezetés olyan területeit is ismered, amit én nem. Soha eszembe sem jutna leszólni, vagy az enyémmel összemérni a vezetési képességeidet. Sőt, valszeg megítélni sem tudnám, hogy mennyire vagy jó, hiszen te magyaráznád el nekem az autóversenyzés hogyanját és mikéntjét.


Tehát lehet, hogy tényleg azzal van a gond, hogy milyen pasijaid vannak.

2023. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"ne izgulj pont nem érdekel, kinek mi a véleménye. Csak elmondtam a véleményem, és ebben is valaki mindig talál valami kivetni valót, csak arra reflektáltam"

Más is csak a véleményét mondts el, amellett hogy a tiéd nem érdekli a kutyát se xd vagy csak neked szabad véleményt kifejteni, mert te a hungaroringen szoktál száguldozni?

2023. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Egyébként kimondottan jó buli lehet ha úgy vezet a csaj legalább mint én, meg még az ilyen mókázás is érdekli, nem csak közlekedik. lehet vele "versengeni" hogy ki a jobb. :D :D


Vagy akár csak egy unalmas téli szombat este TV bámulás helyett jöhet egy "Menjünk el szimulátorozni, megalázlak a nordschleiffén cica." program. :D

2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#10 csak mert valakinek van jogsija, még vezethet szarul, elég sok a béna sofőr.
2023. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 az utakon manapság azok aránya akik a kormány mögött ülnek, de amúgy alkalmatlanok rá, az kb 75% :)
2023. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert ön-, és közveszélyes.
2023. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez miért szex kategória??

Nem izgat fel senkit.

Vannak nők akik jól vezetnek, bár kevesen.

2023. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!