Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok bejönnek az ilyen tökéletesre sminkelt nők, ha amúgy tök értelmes csaj?


2023. márc. 25. 22:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Kárpárti Rebeka bejön. Ha ez a kérdés. Hogy mennyire értelmes, azt hagyjuk.
2023. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a lány, akit egyetemista koromban már elmondtam volna a barátaimnak, de be nem mutattam volna nekik.
2023. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretem az ilyen szintű sminkelgetést.
2023. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép csaj, bár lövésem sincs ki a szösz. Beletekertem a videóba, látom a felső ajkait feltöltette (bár nem esett túlzásba).

A videóban lévő smink nem éppen tökéletes, feleslegesen túl élénk az ajakrúzs. Az hogy mennyire értelmes meg lövésem sincs. Mindenesetre ügyesen menedzseli magát, így már nem 15 perces, hanem fél órás celebbé nőtte ki magát 😂

2023. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tökéletesre sminkelt egy percig se. Mondhatni átlagos(nem csúnya, sőt) de semmi extra.
2023. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!