Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexről vagy a politikáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexről vagy a politikáról lehet értelmesebb beszélni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az emberek a szexről és a politikáról nehéz beszélni nyíltan és értelmesen. De a kettő közül melyikről nehezebb?
2022. aug. 25. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Politika erősebb indulatokat kelt szerintem. Mostanában meg ugyebár a szexből is politikai kérdést csináltak.

Mellesleg úgy vettem észre, hogy egyre többen szexualizálják a politikusokat. A pasik odáig vannak a Momentumos nőkért, a tiktokos tinilányok Zelenszkij-től olvadoznak.

2022. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szexől egyszerűbb mert ott csak a prűdség szab határokat annak hogy valaki hogy fejezi ki magát is minek ad hangot, holott politikánál meg egy egész világszemlélet van az asztalon.
2022. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy kivel.

Anyámmal inkább beszélgetek a politikáról, abban egyezik a nézetünk. :D Keresztanyámmal inkább a szexről, mert a politikánál mindig besértődik. Ismeretlenekkel inkább a politikáról, maximum nem leszünk jóban.


Nehéz ettől elvonatkoztatva összehasonlítani a kettőt, mert azért egy igazi mély beszélgetésben mind a kettőnél megnyílik az ember, elmeséli a személyes preferenciáit, ami mondjuk politikánál nem olyan mély és bensőséges, míg szexuális témánál viszont az.

2022. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A politikáról nem lehet értelmesen beszélni, mivel a politika lényege a megtévesztés, demagógia, populizmus vagy épp radikalizmus.


PhD végzett ismerőseim között is akadnak vérfideszesek, meg vérbalos o1g-zők. Akiknek hiába mondod ellenzékiként, hogy ez az o1g, meg fogjunk össze Orbán ellen, Összefogás, ezegy hatalmas kamu és nem fog jól elsülni (ezt már a választás előtt mondtam). Egyetemet végzett "tudós" szájából fröcsög csak a gyűlölet meg az Orbánozás. Olyannyira h azt képtelenek belátni, hogy a a saját taktikájuk, meg a saját pártjuk sz . r


A szexről sztem sokkal értelmesebben lehet beszélni. Nyilván a meleg téma politikai kérdéssé vált, de mondjuk az h ki kivel mikor hogyan, az még mindig kellemesebb téma, mint ha elkezdesz politizálni, és ellenzékiként más ellenzékiek kb rád borítják az asztalt úgy h 20 éve barátok vagytok.


A politika különben is egy kitalált baromság, egy mű dolog, az emberek 99%-ának rabszolgaként tartásához. Kb annyi értelme van beszélni róla mint a Való Világ lakók életéről. Egy kamu az egész


A szex viszont nagyon is valóságos dolog, a fajfenntartás lényege, az egyik legelemibb emberi igény, ősi ösztön.

2022. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 Momentumos nők? Inkább dugnám a konnektorba!
2022. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A politika a közügyekkel való foglalkozást jelenti. Nem ökörség. Sokan keverik a pártpolitikával, bár pártok nélkül mivel ezek az eszközök a célokhoz meg nincs politika.
2022. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Működne a politika pártok nélkül is, pl közvetlen demokrácia

Vagy irányíthatna egy AI

Ez nem azt jelentené hogy az AI döntene emberek életéről. Hanem lennének feladatok és az AI priorizálna. Pl. ő döntené el h a stadionra költse a pénzt, vagy iskolára. Továbbra is lenne bíróság, továbbra is emberek találnák ki az "ötleteket" h mire menjen az adófizetők pénze.

Szóval a pártpolitika egyáltalán nem szükséges eszköze a politikának.

2022. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!