Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdésem azokhoz a nőkhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz a nőkhöz szólna első sorban, akik hozzám hasonló módon nem tudtak a csúcsra jutni szex közben. Van olyan eszköz ami "bevált" nálatok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, nem régóta vagyok újra kapcsolatban.

Volt már jó pár több éves kapcsolatom + egy éjszakás kalandok (ezek nem igazán tetszettek) de még soha egyetlen egyszer sem tudtam elmenni senkivel.

Őszintén szólva legtöbbször inkább "muszájból" feküdtem le az exeimmel, nagyon ritkán kezdeményeztem én. Voltam szerelmes, tetszettek is, de nem éreztem kényszert a szexre. A mostani párom viszont egy csókkal is beindít, élvezem és kívánom is vele. Nyitottak vagyunk, és kíváncsi vagyok van - e olyan eszköz ami segített valakinek orgazmushoz jutni úgy ha a hüvelyire nem képes? (konkrét eszközöket is linkelhettek ha tudtok.)

Eddig próbáltam : plug, az egész kellemes, olyan síkosító ami bizsergető érzést nyújtott (ez sem jött), próbálkoztunk anállal nem is egyszer, de kellemetlen volt úgyhogy ez is kizárva. Orállal is próbálkoztak, de ez sem az igazi számomra.

Ha maszturbálok (sima külső izgatással) eltudok menni. Bár már gyakrabban szex közben is magamhoz nyúlok, valahogy furcsán érzem magam közben, és nem szeretem úgy csinálni ha más is lát.


Akinek lenne valami tanácsa / ötlete, légyszi ossza meg velem.

Köszi előre is 😄



2023. márc. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell róla beszélni, meg jó amúgy ha előtte csinálod, mert így látja a párod is hogy mi esik jól, és ügyesebb lesz. Az oral szex meg sok sok kommunikáció és gyakorlás, de azt én is egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt ettől orgazmusom. De a mostani partneremmel az tökre bevált, hogy megmutattam neki hogy magamnak hogy szoktam és azóta ő is úgy nyúl hozzám, így már tök élvezetes.
2023. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kirívó eset, én sem tudok elélvezni szex közben hiába iszonyatosan fel vagyok izgulva, akkor sem. Én magamhoz nyúlok, izgatom a csiklóm közben. Eddig senkinek nem volt ezzel problémája. Ne érezd magad furcsán, szeretni szokták a pasik ha magadhoz nyúlsz.
2023. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Íme egy női magazin cikk mozgó ábrákkal:

[link]

2023. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen jó irány szerintem, hogy valamelyikőtök izgatja a csiklódat aktus közben.

Nem kell azt szégyellni. A legtöbb férfinek tetszik az ilyen helyzet is.

2023. márc. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Húnyd be a szemed aktus közben, koncentrálj magadra, hagyd hogy eszedbe jusson olyan gondolat, ami izgat, sóhajtozz ütemesen, akár hangosan. Zárd ki a zavaró gondolatokat (pl. napi gondok, vagy ha nem vagy elégedett valamelyik testrészeddel, hidd el a pasinak a legizgatóbb látvány a meztelen tested, áll rád a farka, ha meglát). És teljesen nyugodtan szkreccselj, ne zavartasd magad.
2023. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na várjunk, nem tetszik az orál sem? 🤔
2023. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sokáig nem sikerült, mert ideges voltam. Egyedül mindig sikerült, ismertem is magam, hogy mit hogy szeretek.

Mi úgy kezdtük, hogy mikor már azért fel voltam izgulva, akkor én maszturbáltam, és ő pedig csak feküdt mellettem, nem nézett rám, csak ott volt, esetleg a hasamra tette a kezét stb. Néhány alkalom után megszoktam, hogy ott van, és sikerült is elmennem.

Ezután csináltuk úgy is, hogy már az ő kezét használtam, na ez is néhány alkalom volt, mire el tudtam magam engedni annyira, hogy sikerüljön.

Majd ezután próbáltuk ki azt, hogy akkor megpróbál ő a kezével engem kényeztetni, ujjazni stb, és néhány alkalommal csináltuk úgy, hogy én a csiklómat izgattam, ő pedig ujjazott. Na itt valahogy sikerült neki egy olyan pontot találnia bennem, ami szerintem a G pont, hogy sokkal jobb lett az orgazmusom is.

Na ezután jött a 2 ujj, 3 ujj stb.

Ez bőven volt szerintem 2 hónap, mire eljutottunk odáig, hogy akkor valóban rendesen szexeltünk, én a csiklómat izgattam, és elmentem.

Fő a tudatosság amúgy és a türelem, megértő pár. :)

2023. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!