Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azokhoz szólnék akik hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólnék akik hasonló cipőben járnak/jártak. Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
A párom 25 éves, a szüleivel él és odaköltözök, mert különben nagy lenne a táv. Kicsit félek,hogy milyen lesz szülők társaságában élni. Amúgy kedvesek a szülei szeretnek engem, de akkor is kicsit bennem van,hogy a terhükre leszek, még ha ők ajánlották fel,hogy odamehetek akkor is. Azzal,hogy odaköltözök megutálhatnak? Nagy terhet okoznék nekik? Persze dolgoznék és amint van lehetőség albérletbe megyünk párommal.
2016. szept. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, hogy milyenek a szülők, meg milyenek vagytok ti. Én pl ÁTMENETILEG odaköltöznék simán a barátom családjához, de ha ő ideköltözne hozzánk, az világvége lenne, szüleim nem alkalmasak erre :D

Te ismered őket, neked kell tudnod, milyen emberek, és abból nagyjából ki lehet találni, hogy lesz-e probléma.

2016. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig amíg nem szólnak bele a dolgaidba vagy az életetekbe olyan szinten, ami már zavaró addig nincs gond. Viszont nem egészséges hosszútávon mivel ti külön alakitjatok a saját eleteteket és ez néha nem egyeztethető össze a szülők eletvitelevel.

Érdemes külön költözni, ha majd lehet, de átmenetileg jó megoldás.

2016. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Koztunk is nagy a tav, erdekesmod megsem jutott eszembe sohasem idegen emberek nyakara koltozni. Majd, ha ketten felnottek modjara meg tudjuk oldani, akkor lesz kozos otthon. Addig semmi szuksegem nincs ra, hogy apukat, anyukat kerulgessem pizsamaban mint egy 5 eves.
2016. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most átmenetileg erre kényszerülünk mi is. Albérletben lakunk, de a tulaj eladja a lakást, szóval most nyilvánvalóan el kell költözni. Minthogy pont az esküvőre gyűjtünk, elég érzékenyen érintene minket egy félmilliós hirtelen kiadás, amit egy másik- ugyanilyen- albérlet jelentene (kaucióval együtt, ugye), szóval megyünk anyósomhoz lakni. Félek én is, hogy mennyire fogjuk zavarni, de látszólag vár minket és örül nekünk, szívesen fogad. Mondjuk, az is igaz, hogy lakva ismerszik meg a másik, és mi úgy vagyunk vele, hogy amíg saját házra össze nem jön a pénz, addig ott lakunk nála, ami azért eltarthat pár évig, de bizakodó vagyok, hogy ha lesz is bármilyen konfliktus, azt meg tudjuk oldani. Főleg, hogy azért elég jóban vagyunk, ahhoz képest meg aztán pláne, hogy az egyke fiát "lopom el" tőle :D
2016. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek a szülőkkel élésnek is vannak fokozatai szerintem. Nálunk a férjem költözött hozzánk. Én édesanyámmal és a tesómmal laktam egy nagy 2 generációs kertes házban.

Otthagytam a régi szobámat, és átjöttem a ház másik végébe, és belül leválasztottuk a mi részünket. Külön bejáratunk van, saját fürdőszoba és saját konyha is. Magunknak vesszük a kaját, a rezsit pedig felesben fizetjük. Nem szoktuk zavarni egymást, van hogy 2-3 hétig össze sem futunk velük. Mindenkinek megvan a magánszférája:)


Olyan helyre nem költöztünk volna össze senkivel, ahol nem tudunk teljesen elszeparálódni. Tehát pl egy lakásba ahol csak 1 külön szobánk lenne, de minden más közös. A családban ilyen eset is van, de mi azt nem szerettük volna.

Ha nincs elég magánélete egy párnak akkor okozhat majd gondot a dolog.

2016. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi így voltunk annó! Végeztem a sulival és elköltöztem páromékhoz. Hát nem sírom vissza azt az időszakot! :D Nem utálkoztunk egymással a szüleivel, na de óhatatlanul adódtak nézeteltérések! Anyós nem dolgozott, én találtam munkát és állandóan azon ment a problémázás hogy én miért este 6után akarok főzni mert ő is akkor főzött volna. Hát bakker ő egész nap ráért én meg akkor értem haza melóból/bevásárlásból. Mosásnál ugyanez, egész héten ráért volna de nem ő hétvégén akart mikor én. Panelban laktunk, így este nem indíthattam mosást a többi lakó miatt. Hát ugye külön főztünk/mostunk/mindenki maga után mosogatott...! Én elhiszem, h az ő lakásuk és ők diktálnak...na de h direkt kitoljanak a másikkal?! Aztán albérletbe mentünk majd vettünk saját házat! Azért neked sok sikert! :)
2016. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!