Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elsősorban azokhoz szól ez,...

Elsősorban azokhoz szól ez, akik szoftverfejlesztőként, vagy ahhoz hasonló IT-s területen dolgoznak: Elterjedt itt Magyarországon a macOS használata?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kezdem megkedvelni a macOS-t fejlesztési célokra (és úgy minden másra is) és úgy érzem nem igazán tudnék már visszamenni Windowsra (természetesen ha éppen nem arra fejlesztek kifejezetten). Egy munkahelyen mennyire van beleszólásom abba (feltéve, hogy kompetens vagyok), hogy milyen eszközt kapok a munkám elvégzésére?
2021. jan. 20. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem igazán, mivel rohadt drága és annyival nem nyújt többet hogy megérje. Kivéve ha kifejezetten Apple-re fejleszt valaki. A munkáltatót meg nagy eséllyel rohadtul nem fogja érdekelni hogy te csak Apple gépen méltóztatsz dolgozni.
2021. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

"úgy érzem nem igazán tudnék már visszamenni Windowsra"


Rosszul érzed.

2021. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vettem észre, hogy inkább a designerek (meg nyilván azok a developerek/teszterek akik pl Iphone-ra fejlesztenek/tesztelnek appot) körében. Ha azt szoktad meg akkor neked biztos megéri, én windowst használok isten tudja mióta és az áll kézre, plusz ugye az almák eléggé túl vannak árazva. Ha valamit meg kell nézzek virtuális gépen indítok egy OSX-et addig.
2021. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ahhoz villantani is kell, hogy a kedvedért beszerezzék X-szeres áron az almát és a segged alá rakják.
2021. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy normális munkahelyen megkérdezik, hogy mit szeretnél. Itt nem az ilyen EPAM-ról és társairól beszélek ...
2021. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Itt nem az ilyen EPAM-ról és társairól beszélek"


Hanem?

2021. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évig dolgoztam Apple-ön, de csak egy-két hónapig tartott, amíg átszoktam Windows-ra (azt is csak azért, mert kerestem a jól bevált macOS shortcut-okat).
2021. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgozok, ott is te választhatod ki az eszközt. A többletköltség azért nem akadály, mert windows-os gépből is olyat kapsz, ami megközelíti árban az Apple-t. Nálunk multiplatform fejlesztés folyik, szóval elengedhetetlen néha odaülni egy mac elé. Néhány fejlesztőnek pedig két gépe is van.
2021. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha megnézed Amerikába a legtöbb helyen MAC-en fejlesztenek. Szóval ... :)
2021. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 te megnézted? Szóval?
2021. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!