Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimat kérdezném, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimat kérdezném, akiknek a férjük teljesen impotens valamilyen oknál fogva, hogy hogyan élik ezt meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk ez a helyzet, a férjem 56 éves és már teljesen antiszexuális. Az egy dolog, hogy nem áll fel neki, de semmilyen módon sem kényeztet... Nagyon el vagyok keservedve...én 10 évvel fiatalabb vagyok.

2023. márc. 15. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
sportos, potens férfi vagyok, ha gondolod írj...
2023. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Milyen érdekes, hogy mindig akad ilyenkor egy segítőkész "sportos" :)))) lovag.
2023. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
megértem ha irigy vagy 11# voltam
2023. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén, az urológus, a belgyógyász, az andrológus, vagy akárki: mit tud csinálni ezen a téren? Ha a férfiben nincs már meg a vágy? Ha már nem érzi azt a kanosságot, hogy fúúú de jó lenne egy rendeset kefélni.

Mi a fenét tud egy férfi ilyenkor csinálni?

2023. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A szándékot nem lehet gyógyítani, visszahozni. Ha egy férfi nem os működik már, de szereti a nőjèt és a kedvére akar tenni azt sok nő értékelné.
2023. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy felléptek-e szervi okok, szakorvosok egyértelműen ki tudják vizsgálni (ha a merevedés-segítő gyógyszerek sikertelensége után a szervi kivizsgálás irányába nem lépnek, lehet más orvost keresni).

Ha a szervi ok igazolt, utána tovább tudnak lépni.

2023. jún. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
A magam nevében tudok szólni. 50 éves sportos és egészséges férfi vagyok. Nem iszom, nem dohányzom, nem eszem disznóhúst és rendszeresen sportolok, vitaminokat ,ásványi anyagokat szedek. Semmiféle merevedési ,potencia és egyéb problémám nincs. Míg néhány évvel ezelőtt napi szinten járt a fejemben a szex ez mostanra szinte nullára csökkent. Nem kívánom a nőket (a férfiakat sem). Egyszerűen ezt hozza a kor. A páromnál ez már 45 éves korában bekövetkezett. Én örülök ennek az állapotnak és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb és boldogabb életet élek ezáltal. A nemi vágy alóli felszabadulást és örömként élem meg.
2023. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!