Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alsó kozepkategorias nőtarsaim...

Alsó kozepkategorias nőtarsaimat kérdezem, hogyan oldjak meg a fodrászkodast?

Figyelt kérdés
Nem otthoni hajfestesre gondolok,hanem a fodraszhoz jarast. Egyedul vagyok, keves a fizetesem,kozmetikushoz körmöshöz stb.sem jarok, de fodraszhoz 3havonta elmegyek.Nem 3hetente. Megis annyira dráganak tartom a fodraszok szolgaltatasat. Miert ilyen draga? Vagy masoknak nem sok, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Mi kerul olyan sokba, egy hajvagasban, egy kis festesben? Erzem hogy hulye a kérdésem, mert minden draga, az ilyeneknek, mimt én, semmit nem ée a pénze. Raadasul, nem is olyan lett a hajam, amilyet kértem. Ne lincseljetek meg a kerdesemert.

2019. dec. 27. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rá pénzem, de így is évente 1x megyek, idén dőzsöltem, mert 2x voltam. 5000 ert vágja le.
2019. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Soha életemben nem jártam 3hetente fodrászhoz. Minek?

Fésülködni tudok, be is festem magamnak 22 éve. Átlag ember vagyok, frizurákra nincs szükségem és nem is szeretem azokat. Hajvágás ahová járok 2500+ jatt. Festés talán 3500, ha viszel festéket.(Kisváros, persze a Budapest táblán túl minden vidék)

Gondolom pesti vagy, ott minden 2x3x drágább.

Kb 3-4 havonta megyek vágatni.

2019. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

#1

5000??? Ez nagyon durva. Nekem 600 forintért vágta, amikor utoljára voltam - bár már az is vagy másfél éve volt, megoldom otthon. Plussz akkor ki is vasalta, mert nagyon göndör és úgy nem tudja szépre vágni.

Próbáljatok esetleg vidéken nézni fodrászokat, hátha a ti környéleteken is dolgozik valaki olcsóban.

2019. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez sajnos luxus kategória, ezért nem is festetem. Évi 2x járok, akkor 5-6ezer a vágás. Ennyit azért szánok rá, ezer éve ugyan oda járok és megbecsülöm a munkáját. Volt hogy itthon festettem de ugye a dobozos festékek nagyon rossz minőségűek, radásul egy idő után nagyon sötét lett a hajam, végül le kellett növeszteni. Hajvágással is próbálkoztam de gyorsan rájöttem, hacsak nem akarom állandóan összefogva hordani a hajam akkor ez nem pálya.

Szóval én úgy vagyok vele, hogy ha nincs pénzem rendesen megcsináltatni akkor nem megyek bele sufni tuningba, inkább kihozom a legjobbat az adott helyzetből.

2019. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
1. vagyok, fogalmam sincs, hogy máshol mennyiért vágnak hajat, max. férfiaknam tudom, ott 6 éve volt 1000 ft a hajvágas, most 2x drágább a legolcsóbb hyen is. Egy derékig érő hajért szerintem nem az 5000 (na jo 4500 körül van, de nem kérek vissza pénzt), mivel alapból úgy kell vágni a hajat, hogy felemelve függőlegesen, fél óráig a fejed fölé emelve a kezed nem olyan jó muri ám. Teljesen megér nekem ennyit, megyeszékhelyen lakom, nem Pesten, de nem mennék más fodraszhot akkor sem ha olcsóbb lenne
2019. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oke es koszi mindenkinek. Akkor en túl draga helyre mentem. Félhosszu sincs a hajam teljesen atlag minosegu sot inkabb eleg vekonyszalú. Kertem egy kis szint hogy élenkebb legyen. Vittem fotokat stb..8000 volt. Nem Bp! Jo lett, DE a szokasos frizura. Nem hozta ki belole a lenyeget. Pedig semmi extra. Es a szín se lett olyan. Ott,akkor tetszett.Vegul 8ert alig latni hogy fodrasznal voltam. Kertem hozza idopntot, de csak unnepek utan tudott, pedig dec.kozepen jartam nala es 8ezer után 1hettel már szóltam neki, hogy vagja rovidebbre, amirol elso korben lebeszélt. Szoval, 8ezret kidobtam az ablakon es ha visszamegyek hozza, biztos elker 6ezret. A fejem nem ér ennyit. Volt aki mondta, menjek mashoz, de elvégre ő csinalta nem olyanra mint kértem.akkor nem neki kéne javitani rajta?!

Ebben a varosban nagyon magasak az arak, sztem indokolatlanul pedig nem Bp.A 3hetet hulyesegbol irtam. Más se kéne.Tobbnyre félevente jarok. A 3havonta is túlzas. De ha most visszamegyek, az bizony 1hónap. Lehet, igy maradok, el se megyek.

2019. dec. 27. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Az van, hogy a fodrászat drága szakma. Ha valaki normális minőséggel dolgozik, az nem olcsó. Drága a festék (sokszor nem is egy tubusból készül egy hajszín, hane 3-4 árnyalat keverékéből), drága az oxi, a sampon, a balzsam, drága a hajszárító, drága az olló, drága a továbbképzés, drága a székbérlet, a rezsi, és ehhez még jön a fodrász fizetése is.

A 600 forintos hajvágás viccnek is rossz.

2019. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyetertek veled! 600Ft 30 éve volt.

Vegul,minden draga, csak most azert fáj mert a sok penzert nem olyan lett.

Majd legkozelebb máshova megyek

2019. dec. 28. 13:14
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Persze, kitaláltam, hogy annyiért vágta le a hajam, mert... Miért is? Nem lenne érdekem ilyet kamuzni😅

Igen, rendes fodrász, saját szalonban 600 (hatszáz) forintért levágta szépen a hajamat. Nem 30 éve, tekintve, hogy annyi idővel ez előtt még sem születtem.

Azért írtam, hogy a kérdező esetleg járjon utána, hátha talál olcsóbban, még ha nem is ennyire. De ha nektek megfelelő 5000ért, akkor hajrá, én nem fogok senkit megakadályozni.

2019. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Én egy időben jártam havonta 20 ezerért (festés), de rájöttem, hogy halál felesleges. Azóta 3 havonta megyek és max 3-4 ezret hagyok ott vágásra. Nekem ez nagyon sokadlagos dolog.
2019. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!