Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alsó kozepkategorias nőtarsaim...

Alsó kozepkategorias nőtarsaimat kérdezem, hogyan oldjak meg a fodrászkodast?

Figyelt kérdés
Nem otthoni hajfestesre gondolok,hanem a fodraszhoz jarast. Egyedul vagyok, keves a fizetesem,kozmetikushoz körmöshöz stb.sem jarok, de fodraszhoz 3havonta elmegyek.Nem 3hetente. Megis annyira dráganak tartom a fodraszok szolgaltatasat. Miert ilyen draga? Vagy masoknak nem sok, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Mi kerul olyan sokba, egy hajvagasban, egy kis festesben? Erzem hogy hulye a kérdésem, mert minden draga, az ilyeneknek, mimt én, semmit nem ée a pénze. Raadasul, nem is olyan lett a hajam, amilyet kértem. Ne lincseljetek meg a kerdesemert.

2019. dec. 27. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzasztóan drága és én sem értem, hogy mi kerül ennyibe rajta... Azt értem, hogy drágák az anyagok, pláne, ha valaki minőségibb termékekkel dolgozik és nyilván az sem mindegy, hogy konkrétan milyen munkáról van szó. De egy egyszerű, sima hajvágáson mi kerül 5-6ezer forintba? Én vidéken lakom és tulajdonképpen ennél olcsóbban nem tudok elmenni hajat vágatni, sőt valahol még mosás nélkül, szárazon vágva is elkérnek ennyit. Nincsen semmilyen extra hajam, a fenekemig ér és egyszerűen egyenesen le kell vágni, ahogyan van és ennyi. Nem festetem, nem színezem, nem kérek soha semmilyen kezelést, nem kell sütni, vasalni stb., csak le kell vágni és mégis ezért is elkérnek ennyi pénzt... Ami megint a halálom az pedig az, hogy a válasz sokszor az, hogy mivel hosszabb, ezért drágább...
2019. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő válasza a nekem.megfelelo. 8ezret kidobtam a semmire, én aki fél evente jar fodraszhoz. Es ebnen a varosban nem Bp, 10korul mozognak a fodraszok
2019. dec. 30. 10:41
 13/13 A kérdező kommentje:
nekem pedig kozephosszu se,kis vekonyszalú babaszerű 😔 még nem őszul annyira hogy kulinosebben festeni kelljen. Tény, most volt festes, csak nem olyan mint akartam
2019. dec. 30. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!