Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimat kérdezem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimat kérdezem, akik már elégítettek ki férfit szájjal: volt ellenérzésetek a dologgal kapcsolatban, mielőtt csináltátok volna? Mivel lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Nem volt ellenérzésem sem előtte, sem utána, mindig a szex természetes velejárójának gondoltam/éreztem.
Előtte is, utána is volt ellenérzésem, időbe telt hozzászoknom.
Előtte is, utána is volt ellenérzésem, sőt, a mai napig van.
A legelső alkalom után elmúlt az ellenérzésem.
Nem volt ellenérzésem, amíg nem csináltam, viszont rossz tapasztalatokat szereztem.
Az mulasztotta el az ellenérzésemet, hogy beleszerettem valakibe, onnantól kezdve szívesen okoztam örömet neki.
Egyéb (kifejtés jó lenne)
46 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell azt leküzdeni. Csak az csinálja, aki szívesen teszi. Akinek ellenérzése van, mint nekem is, jobb ha nem erőlteti. L.
2021. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És nem volt, aki kizárólag emiatt dobott?
2021. márc. 13. 17:53
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
Lett volna, ha olyanokkal kezdek, akik szexuális tárgyként néznek rám. Ezeket viszont én dobtam, mielőtt még testi kapcsolat lett volna köztünk. Szóval nem volt.
2021. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt ellenérzésem sem előtte, sem utána, mindig a szex természetes velejárójának gondoltam/éreztem.


Szivesen csinálom, mert szeretek örömöt okozni, és ez nekem is jó érzés, kellőképpen felizgulok én is. Nem csináltam soha kényszerből, vagy mert ez az elvárás. Természetes velejárójának tekintem az együttléteknek.

45N

2021. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Ha ellenérzésem van, nem csinálom.

Amikor csináltam, nem volt ellenérzésem, így leküzdeni se kellett.

2021. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
66%
Ha ellenérzésed van akkor ne csináld. Vagy csináld fokozatosan kérd meg a párod ne a szádba menjen el. Ha valaki ezért dob az csak dugni akar veled, de nem szeret, ennyike.
2021. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem a szájba élvezéssel van a konkrét problémám, tehát nem arról van szó, hogy undorítónak tartanám, inkább arról, hogy ez sok férfi részéről egy kifejezésmódja a nő(k) feletti dominanciának. Úgy erkölcsi értelemben érezném tőle magam "mocskosnak", nem szó szerint/fizikailag.
2021. márc. 13. 21:25
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi minden második nő hogy ez a dominanciáról meg a alárandeltségről szól? Szerintem ez sok férfinak eszébe sem jut. A orális kényesztetés nem a dominanciáról. Egyszerűen a érzésről mert fantasztikus érzés és hihetetlenül feltudja izgatni a férfit. Én életbe nem nézmém a baratnőmet alárendeltnek mer kielégít orálisan épp ellenkezőleg. Szememben egy csodás teremtés "istennő" mert olyan érzést nyújt ami már szinte emberfeletti. F
2021. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs ellenérzésem, a szex természetes velejárója, de szex nélkül is szívesen csinálom, hiszen szeretek a páromnak örömet okozni. Ha igénye lenne rá, minden nap csinálnám.
2021. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1. barátnőmnek volt ellenérzése nagyon is,. a szexet, meg azt ha nyalom szeertte, igazából mindent imádott, de szopni nem akart. Én elfogadtam és nem is hoztam fel neki ezt. Majd egy éjszaka úgy kezdődött, hogy a szájával elégített ki, és utana gyakrabban csinálta, megkérdezte mi változott, azt mondta félt kipróbálni, félt, hogy rossz íze(m) lesz, voltak gátlásai, de kipróbálta és rájött, hogy nem is olyan rossz. F
2021. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!