Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimat kérdezem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimat kérdezem, akik már elégítettek ki férfit szájjal: volt ellenérzésetek a dologgal kapcsolatban, mielőtt csináltátok volna? Mivel lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 17:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Valaki téged jól leszopathatott ha így állsz hozzá, szerintem ez teljesen normális dolog, néha meg azt is ereztem hogy a lány iranyít es az övé vagyok
2021. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ne feledd: a szopás voltaképpen virág a férfiak számára.
2022. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Akkor az egy észszerű alku, hogy a nő nem szopik, a férfi meg nem vesz virágot? (Nem szeretek virágot kapni. 😕)
2022. máj. 8. 20:59
 34/35 anonim ***** válasza:
Akkor ne virágnak fogd fel. Olyan valami, amit te nagyon szeretsz és végtelenül jól esne a párodtól. Na akkor az. Attól, hogy te a virágot nem szereted, még fel tudod talán fogni, hogy mit jelent. Na ez ugyanaz a másik irányba.
2022. máj. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát ha neki nem esik jól, akkor nem várom el tőle, hogy megadja nekem, legalábbis ha ilyen gesztusféleségről van szó. Gondolom, egyéni, hogy ki miből tud engedni anélkül, hogy komolyabb hiányérzete keletkezne a kapcsolatában. Nekem pl. nagyon régóta fantáziám, hogy nekiessek strap-onnal egy pasi fenekének, de maximálisan elfogadom, ha neki nem fér bele, ettől nem leszek mellette frusztrált, nem fogom kevésbé szeretni.
2022. máj. 9. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!