Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimat kérdezem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimat kérdezem, akik már elégítettek ki férfit szájjal: volt ellenérzésetek a dologgal kapcsolatban, mielőtt csináltátok volna? Mivel lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 17:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%
Hány évesek vagytok?
2021. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Aonime ***** válasza:
21%
Kérdező téged jól meg kene szopatni, egyből tudnád mi a magyarok istene
2021. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"Miért hiszi minden második nő hogy ez a dominanciáról meg a alárandeltségről szól?"

Hát lehet, hogy pl. az olyan megnyilvánulások miatt, amilyen az előttem lévő hozzászólás is. :D Értem én, hogy trololo, de ez egy létező felfogás a valóéletben.

2021. márc. 14. 20:02
 14/35 Aonime ***** válasza:
100%
Jó persze,névtelenül elő jött belőlem is a troll😅 de a viccet és a szar humort félre téve, ennyi erővel akkor ne is létesíts szexuális kapcsolatot, hisz a férfi magáévá tesz téged, csúnyán ki monda meg b*sz téged, ilyenkor nem érzed hogy alá vagy rendelve a férfinak? Mert ha egy szopastol úgy érzed, pedig ha úgy nézzük akkor inkább a férfi van elterulve és csak élvezi amit a no csinál, inkább a partner lehet nálad a gond és nem a szopas
2021. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
14-es egyetértek, itt a partnerrel lesz gond.
2021. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nincs partnerem, általánosságban kérdeztem.
2021. márc. 14. 20:18
 17/35 A kérdező kommentje:

"Mert ha egy szopastol úgy érzed, pedig ha úgy nézzük akkor inkább a férfi van elterulve és csak élvezi amit a no csinál"

Egyébként meg éppen erről van szó, a szopás kizárólag a férfi élvezetéről szól, éppen ezért van amelyikük közben úgy érzi, hogy "ő az atyaúristen és az egész világ a lábai előtt hajbókol" (szó szerint idéztem, nem az én agyszüleményem), dugni meg jó esetben mindkét fél örömére szoktak az emberek.

2021. márc. 14. 20:21
 18/35 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülyeség. "Kizárólag a férfi élvezetéről szól". Ha szeretem a párom én is élvezem, ha ő élvezi... Ennyi...
2021. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Orgazmusod is neked lesz tőle, nem neki, gondolom.
2021. márc. 14. 20:28
 20/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem, orgazmusom attól nem lesz, de normáliséknál ez oda-vissza működik. Vagy ha akkor nem is, majd máskor meg csak nekem lesz.
2021. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!