Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckold fantáziát kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckold fantáziát kedvelő vagy ezt gyakorló férfiak mind submissivek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést láttok ezzel a fétisel kapcsolatban.Utána néztem neten de még mindig nem igazán értem teljesen .

Azt leszámítva,hogy a fő vonal az ,hogy valaki megdugja valaki nejét a szeme előtt ami mindenviszonyal sub hajlamúságra utal . Van ennek más típusa is? Olyant is olvastam,hogy együtt keményen megdugták valamelyik férfi tag feleségét . Ott már nem egyértelmű. Illetve a Bi szexualitás is visszatérő motívuma ennek . Ennyire összetett ez a fétis más fétisekhez képest ?



2023. márc. 9. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem swinger klub sem kell, rengeteg szextárskereső van interneten, ahol férfiak százai jelentkeznek majd a lehetőségre és bőven van választék minden típusra. Amelyik pár igazán akarja és komolyan izgatja őket, azok megcsinálják általában, ha nem is azonnal, de idővel szerintem biztosan.
2023. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 a netes partnerkeresőkkel az a bibi, hogy több száz jelentkezőből kell kiválasztani amelyik normális és szimpatikus. Csak addig idióták, kamusok tömegén rágod át magad. Anno mi is próbáltunk a netről 3. játékost szerezni, de két után feladtuk mert nem volt több türelmünk a hülyék levélcunamiját törölgetni.
2023. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: Valóban kevés a normális, akikkel még beszélgetni is lehet és nem hazudnak, de swinger klubba pont azért nem mennénk, mert túl sok olyan ember előtt kellene felvállalnunk magunkat, akik előtt meg nem szeretnénk. Akkor már inkább elmegyünk egy szórakozóhelyre és kiszúrunk egy szimpatikus férfit. Ha beszélgetés után is okés, akkor meg el lehet mondani a vágyainkat.
2023. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 van zárható szoba nagyon sok klubban, bementek, becsukjátok az ajtót és történik ami történik.

Értem amit írsz, félsz hogy ismerőssel találkoztok. Nem fogtok. Ha mégis, akkor nem pletyizhet arról hogy ott voltatok mert kiderül hogy ő is ott volt :) Évek óta elég rendszeresen járok, eddig összesen egy azaz egy ismerősbe futottam bele. Megbeszéltük ott helyben, hogy bizony most nem voltunk itt és kész.

2023. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem,engem nem az a része érdekel.
2023. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elèg szèles a paletta,a cuckold terèn,ami azt illeti.Pl ott a waiting aki otthon vár, miközben asszonyt èppen dugják valahol.Aztán van aki már jelen van,de csak nèzőkènt.

Ha tovább megyünk,akkor beszáll,de nem mindegy,hogy egyenrangú fèlkènt,vagy alárendelődve.A bi vonal ott jön kèpbe,hogy egy másik pasi után közvetlenül nyal a cuckold fèrfi, esetleg le/kinyalja a spermát.Ès akkor ezt is lehet fokozni,azzal,ha orálisan kènyezteted azt aki dugja a nejed.Biztosan fincsi lehet a finom puncinedves fasz.Bevallom èn ezt szeretném átèlni,de asszony nem partner ebben.

2023. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!