Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kedvenc cuckold forgatókö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc cuckold forgatókönyved?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az olyasmi tetszik, ahol a férj is jelen van, de nem tud közbeavatkozni. Egyszer olvastam, azt hiszem, egy egészen kreatívat, ahol a pasi a szomszéd szobában, bezárva és az ágyhoz kötözve feküdt meztelenül. És így hallgathatta végig élőben, ahogy a feleségéhez a szerető megérkezik, aztán vetkőzés, cumi, és kefélnek egy nagyot.
2023. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Privátban elküldöm, ha érdekel valakit, mert ide nem lehet linket rakni.
2023. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Engem nagyon érdekelne a téma :)


Most tettem ki ezt a kérdést:

Mi lehet a pszichológiai oka annak, ha felizgulok arra a gondolatra, hogy a feleségem más férfival-nővel szeretkezik?

Arra is felizgulok, ha látom, hogy flörtölnek vele.


Más féltékeny lesz ilyenkor és dühös, én meg jól érzem magam :)

Szexualitás » Egyéb kérdések

2023. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a feleségem 2-3 haver elviszi egy másik házba, akár hotelszobába wellness hétvégére, nekem itthon kell maradnom, de folyamatosan képeket és videókat csinálnak és küldik nekem, vagy akár videohívásban nézhetem.
2023. ápr. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!