Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckold fantáziát kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckold fantáziát kedvelő vagy ezt gyakorló férfiak mind submissivek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést láttok ezzel a fétisel kapcsolatban.Utána néztem neten de még mindig nem igazán értem teljesen .

Azt leszámítva,hogy a fő vonal az ,hogy valaki megdugja valaki nejét a szeme előtt ami mindenviszonyal sub hajlamúságra utal . Van ennek más típusa is? Olyant is olvastam,hogy együtt keményen megdugták valamelyik férfi tag feleségét . Ott már nem egyértelmű. Illetve a Bi szexualitás is visszatérő motívuma ennek . Ennyire összetett ez a fétis más fétisekhez képest ?



2023. márc. 9. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán izgi,izgi hogy a csajomat dugják. Vagy egyszerre vagy külön.
2023. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké én ezt értem. Te milyen beállítottságú vagy? Hogyan képzelnéd el ezt a cuckoldot? Milyen vagy az életben? Egy ennyire összetett szexuális fétist lehet egyáltalán fétisnek nevezni? Vagy már inkább hajlik pl a BDSM felé ami egy szexuális életstílus.
2023. márc. 9. 17:57
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen IS és olyan IS van. Attól hogy valaki szereti a többeseket és izgatja hogy a párját dugják még nem lesz sem szubmisszív, sem biszex.

Speciel, szeretem a többeseket, de a beszálló csak egy epizódszereplő, élő hús-vér vibrátorként van ott, s azonnal repül a szituból ha túlgondolja a szerepét vagy melegedni próbálna.

2023. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Összetett, mert van akinek fétis, van aki pedig ezt meg is akarja élni és átvezetni az életébe. De olyan is van aki egyébként nem tűrné el, ha a "hétköznapi" életében is megaláznák, csak a fantáziájában működik, amíg nem válik komollyá.
2023. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen . Roppantul érdekes. Sok fétisel foglalkoztam ,olvastam som "szakirodalmat" ugye az a helyzet,hogy ez a cuckold visszonylag új . Sokak szerint ez fétis mások lelki problémának tudják be (önbizalom hiány a férfi részéről ,bántalmazás maradványa ) egyesek szerint sokan buliból aféle divatot követve csinálják. Szerintem ez olyan komplikált ,hogy a BDSM vagy swinger kategóriát is lassan eléri . Sőt sok eleme hasonló is ,pláne az utóbbival. Szóval szerintem ez simán lehet szexuális életstílus .
2023. márc. 9. 21:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mind,inkább az izgat hogy megosztom mással,a látvány vagy a tudat.Semmi megalázás.
2023. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5 jól látod a swinger életforma lehet életstílus azoknak akik a nyitottabb, változatos, több szereplős szexualitás mellett teszik le a garast.

S nem új keletű a dolog, régen is létezett a házibarát fogalom, már a múlt század elején is.

Vannak pasik akik szubmisszívek és önbizalomhiány az oka, de a többségnél NEM!!!

2023. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem izgat, ha pasiként engem aláznak közben szavakkal vagy tettekkel, engem szimplán az izgat, ahogy látom más rendesen megdugja, magáévá teszi és élvezkednek együtt egy nagyot. Ja és biszex sem vagyok. F/30
2023. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És ki az aki eljutott a megvalósításig ? Vagy az esetek túlnyomó részében fantázia marad ?
2023. márc. 10. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 rajtad és a partnereden múlik eljutsz-e a megvalósításig. Ha mindketten kívánjátok, vágytok rá akkor ne tartson semmi vissza. Beültök az autóba és elmentek egy swingerbe. Előtte viszont alaposan beszéljétek át otthon a közös játékszabályokat, mit, meddig és hogyan és mi az ami tabu, mit nem szeretnétek. Hajrá! Ha csak vágyakozol folyton akkor az élet elmegy melletted!
2023. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!