Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők miből gondoljátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miből gondoljátok hogy nektek jár hogy dicsérjenek?

Figyelt kérdés
Azok a nők akiknek derogál egyszer is tenni, azért hogy a párjuk, szépnek, kívánatosnak, szexinek, érezze magát. Miből gondolják hogy ez nekik minden egyes szexnél jár? Ha egyszer 10ed annyi energiát nem raktok abba hogy a másik jól érezze magát, akkor nektek ez miért is járna?

2023. márc. 9. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nagyon frusztrált. Egyébként miből gondolod hogy mi nők nem teszünk semmit? Felveszünk szexi fehérneműket, kozmetikus, smink, fodrász, körmös, szőrtelenítés. Te mit adsz hozzá? Megmosod a farkad és ájuljunk el?
2023. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék hány nőből vontad le ezt a következtetést?


Egyébként egy kapcsolatomban sokáig voltam ilyen. Egyszer megleptem új szexi fehérneműben smink haj minden maxon, elsétált mellettem hogy hagyjuk. Akkor minek erőlködök? Ha nem adok bele mindent és azért néz át rajtam könnyebben elviselhető a dolog. Úgyhogy minden éremnek 2 oldala van.

2023. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan szar lehet az élet, ha valaki ennyire picsogós, frusztrált majom
2023. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők azért gondolják, mert beképzelt p@csák. :D Buták. Mit vársz?

Neked kellene normális nőt választani, nem a másikat hibáztatni. Igen, hülye. De te sem vagy okosabb, ha csak ezek kellenek...

Szerintem elsősorban magadban keresd a hibát. Az idiótákat én a részemről meghagyom másnak.

N

2023. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"Megmosod a farkad és ájuljunk el?"


Én ebben nem lennék biztos hogy a kérdező egy ilyen minimumot meg szokott csinálni.

2023. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Atyaúristen. Mekkora szánalmas lúzer lehetsz...
2023. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég régóta kapcsolatban élek, így csak a páromról tudok nyilatkozni. Nem jár neki a dicséret, hanem megérdemli.
2023. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1, 2, Na pont erről beszélek! Az nem a másik dicsérése , hogy te szépen kicsípted magad. Az ágyban kéne odatenni magatokat, nem darab faként elterülni, és várni hogy az egekig magasztaljanak. Mag az ágyon kívül is nem ártana, legalább néha megemlíteni hogy szexi a másik. Nem csak azt várni hogy 0-24ben titeket magasztalnak.
2023. márc. 9. 10:40
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ki mondta hogy darab fa vagyok az ágyban meg nem bókolok a pasimnak?


Azért jó lenne ha nem feltételeznél f@szságokat ismetetlenül mindenkiről pár példa alapján.


Szánalmas vagy

2023. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1es vagyok. Kérdező te írtad hogy nekünk derogál megtenni dolgokat. Én leírtam hogy egyáltalán nem így van, ellenben egy férfinek nem sok mindent kell tennie érte szerintem hogy a barátnője megkívánja.

És most ha már itt járunk, én vagyok felül, szóval teszek is érte, nem csak fekszek mint egy darab fa. Igazi barom vagy

2023. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!