Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kell ezekhez idő? Vagy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ezekhez idő? Vagy ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Megprobalok lajtosabb és kicsit nem annyira megszokott dolgot is felhozni. Szerintetek egy kapcsolatban hogy mind a két fél megnyiljon teljesen ahhoz idő kell? Gondolok itt arra kell idő ahhoz hogy a lány pl 69 pózban csinálja veled? Vagy mi van akkor ha a férfi szetetne prosztata masszázst? Mennyi idő után illik felhozni? 2honap fél év?
2022. nov. 30. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Erre nincs se szabály, se trend,és inkább spontán dologról beszélhetünk.
2022. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért a 69 nem olyan extrém
2022. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Azon mulik, a szexuális cselekvéseitekről tudtok-e zavar és feszengés nélkül nyíltan

Beszélni. Ha már ez megvan, bármit lehet kérni és kapni.( majdnem bármit😁). Ha ilyen a beállítottságotok, két hónap is elég lehet.

Tapasztalat.

2022. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem igen, idő kell. De hogy pontosan mennyi, az a két féltől függ, nincs rá recept.

Szerintem egy jó pár alkalom után, már be lehet dobni ezeket a témákat. Egy-két hónap, ha nem csak heti egy szex volt ezidő alatt.

N

2022. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez az adott két ember személyiségén múlik elsősorban!

Mindenkinél más...

2022. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Erősen egyénfüggő.

Mindenkinek eltérő időmennyiség szükséges, hogy megnyíljon. Számomra például a két hónap kevés, de én még fiatal vagyok. Lehet, hogy egy tapasztaltabb nő hamarabb megnyílik, nem tudom.

2022. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de nem árthat ha megismered annyira a másikat hogy már ELŐRE érezd nyitott lenne-e rá.
2022. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi 1-2 alkalom kellett. És 100%-osan tabuk nélkül mindenről tudunk beszélni és kipróbálunk mindent ami tetszik nekünk. Ehhez nagy bizalomra van szükség és nagy szeretettre. Szerencsére nálunk minden jól megy ilyen téren.
2022. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!