Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha kapcsolatban vagytok egy fiúval akkor úgy gondoljátok hogy örökre együtt lesztek?

Figyelt kérdés
Vele képzeled el a jövőd, vagy tudod hogy csak egy ideig fog tartani de addig élvezed?
2022. nov. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor mindenki rózsaszín ködben van ,

Pl most van is rá egy példa egyik haverom totál szerelmes pár hónapja vannak együtt de már a esküvőt tervezgetik hol ott külső szemmel lehet látni hogy ez csak egy rózsaszín köd .

2022. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
#1 ostoba… esküvő, bakker…
2022. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én bízom benne igen.
2022. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit. Nem vagyok már 16 éves hogy azt gondoljam örökkön örökké együtt leszünk.
2022. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolom úgy. Kapcsolatban vagyok egy férfivel, de közben sajnos beleszerettem másba.. 😕🙃 L
2022. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kiakarom élvezni minden percét míg vele vagyok, de sosem lehet tudni mi lesz.
2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni beállítódottság és a kapcsolat típusának függvénye is. Nekem most pl. egy barátság extrákkal kapcsolatom van és hajlamos vagyok elfelejteni, hogy ez bizony nem örökkön-örökké állapot, igyekszem rendszeresen tudatosítani, épp azért, hogy véletlenül se jöjjön a rózsaszín köd túl sokáig. Egyébként az egyéni habitusomból kifolyólag valószínűleg egy "normál" kapcsolatba sem tudnék megfelelően "belefeledkezni", mert az egyéni tapasztalataim, amiket láttam, azt mutatják, hogy úgy is vége lesz, csak kitenném magam egy potenciálisan nagy fájdalomnak.
2022. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem képzelek ilyeneket.
2022. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!