Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ehhez tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ehhez tényleg ennyire nem kell érzelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki megtudta, hogy szerelmes vagyok belé (én lány vagyok). A történetet az árnyékolja be, hogy neki van egy barátnője már évek óta. Láthatóan ez a srác vonzódik hozzám, csak a testiséget szeretné, de miattam már nem hagyná ott a barátnőjét. Én pl csak úgy tudok megcsókolni valakit ha vonzódom hozzá, érzelmeim is vannak, ugyanez igaz a szexre is. Ő pedig azt állítja hogy nem érez irántam annyira mint én iránta mégis mindig kezdeményez nálam és le akar velem feküdni. Amikor látja rajtam hogy szomorú vagyok, akkor mondja hogy sajnálja de nem tudja olyan formában (kapcsolat) megadni amit szeretnék de alkalmizhazhatnánk. És valahogy nem érti hogy nekem az egészből az érzelmek hiányoznak. Ezt szóvá is tettem, és akkor azt mondta hogy ennek a szexnek kóztúnk lenne érzelmi alapja is

2023. márc. 3. 09:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom mennyire szeretheti ha bármikor megcsalná... mert azt mondta hogy szereti a barátnőjét, de nem szerelmes belé
2023. márc. 3. 12:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, te önigazolni szeretnéd azt, ami nincs...
2023. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy engem sem szeret :/

Csak magamból indultam ki hogy ha én szeretek valakit, nem csalom meg

2023. márc. 3. 13:12
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 viszont ebben a hármasban csak te leszel itt a ribi☺️
2023. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Férfiként a testiség egy vonzó új csajjal sokszor intenzívebb pillantnyi érzelem, mint a párkapcsolati partnere iránti érzelem.

Csak az utóbbi mélyebb...

Amíg meg fiatal idealista egy férfi, addig pl. a népét, hazáját intenzívebben szeretheti családjánál is, legyen akár forradalnár, akár zsarnoki rendszerben elit katona, stb...

2023. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenki széttudja választani, csak a nők többet drámáznak ezen. Kivéve aki nem.
2023. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!