Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miéet megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miéet megy az érzelem nélküli szex, és nekünk nőknek miért nem? L

Figyelt kérdés

Ha nem is azonnal, de egy idő után elkezdünk kötődni a férfihoz.

Miért?


2019. nov. 15. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Miért
2019. nov. 15. 22:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én millió nőt ismerek akinek megy érzelem nélkül és millió férfit akinek nem megy. Szerintem erre nem érdemes választ keresni, hogy miért menne meg ne menne. Illetve nemtől függetlenül érdemes, csak szerintem nem abban kell keresni a választ, hogy hát a nők meg a férfiak ilyenek.
2019. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne általánosíts

Nekem se igazán megy érzelem nélkül, nem is élvezem annyira, viszont az tény, hogy ha egy nő ott elkezd matatni, akkor az fel fog állni, és használható, míg azért nektek kicsit több kell ahhoz, hogy beinduljatok

2019. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sok nőnek érzelem nélkül is megy a szex! Nagyon soknak!!!

Én ismerek olyan nőt,aki egész életében szintén azt gondolta/tapasztalta,hogy nem jó érzelem nélkül szexelni,aztán xy korában egy csapásra hatalmasat fordult az élete és kinevette saját régi énjét! Azóta rájött,hogy imádja a kalandokat és élvezi kell az életet!

2019. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
a fajfenntartás miatt van ez. ezért élvezik a férfiak a szexet akár érzelem nélkül is. tudományos tény. a nőkről nem beszélek mit meg nem tesznek érzelem nélkül.
2019. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magammak, nekem sem megy érzelem nélkül...

27f

2019. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Latvanyra mennek!
2019. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Ajánlom A férfinak szex kell, a nőnek szerelem című könyvet, minden kérdésre választ kapsz.
2019. nov. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Mert akármilyen hihetetlen, de semmi sem történik érzelem nélkül. A kérdés úgy lett volna helytálló, hogy a férfiaknak miért megy szerelem nélkül is. Akárkire izgulunk fel, annak oka van, még ha csak plátói is.
2019. nov. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy srác aki hosszú évek óta odavolt értem. Most összejöttünk,és nem ment. Éreztem,higy vágyik rám,izgult is rendesen,de szerintem hiányzott az érzelem. A külsőm és az elérhetetlenségem volt korábban számára vonzó,gondolom én.
2019. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!