Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ehhez tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ehhez tényleg ennyire nem kell érzelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki megtudta, hogy szerelmes vagyok belé (én lány vagyok). A történetet az árnyékolja be, hogy neki van egy barátnője már évek óta. Láthatóan ez a srác vonzódik hozzám, csak a testiséget szeretné, de miattam már nem hagyná ott a barátnőjét. Én pl csak úgy tudok megcsókolni valakit ha vonzódom hozzá, érzelmeim is vannak, ugyanez igaz a szexre is. Ő pedig azt állítja hogy nem érez irántam annyira mint én iránta mégis mindig kezdeményez nálam és le akar velem feküdni. Amikor látja rajtam hogy szomorú vagyok, akkor mondja hogy sajnálja de nem tudja olyan formában (kapcsolat) megadni amit szeretnék de alkalmizhazhatnánk. És valahogy nem érti hogy nekem az egészből az érzelmek hiányoznak. Ezt szóvá is tettem, és akkor azt mondta hogy ennek a szexnek kóztúnk lenne érzelmi alapja is

2023. márc. 3. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok de nálam is így van hogy el tudom választani a szexet az érzelemtől...
2023. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég a testi vonzalom
2023. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Annyi kell,hogy szimpatikus legyen a lány,mindenkivel azért nem.Nyilván szimpatikus vagy neki és annyi elég a tesit vágyhoz.
2023. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nőbe is van olyan akinek nem kell hozzá erzelem. Ferfiba is. Ennyi

De mindkettoben is van olyan hohy kell

Ne altalanosits

2023. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Pedig érthető...

Hidd el, lehet testileg vonzódni valakihez, akibe nem vagy szerelmes.

Az a gond nálatok, hogy te szerelmes vagy belé, ő nem beléd.

Így aztán nem is javaslom, hogy lefeküdj vele.

2023. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még ehhez. De sokan vannak, akik nem ennyire érzelgős típusok.

Nekem a húszas éveimben sosem kellett érzelem, csak megtetszett egy srác, és ha kölcsönös volt, akkor mehetett a szex. Akár csak egy alkalomra, akár szexkapcsolatra.

Most így 40 felé még gatlástalanabb vagyok 😜

De hozzáteszem még egyszer: nem mindnekinek való ez

2023. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy ribi vagy
2023. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2023. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi meglepő nincs ezen.


Rengeteg nőnek sincs szüksége érzelmekre, és pasikból is van akinek meg kell. Egyén függő

2023. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak simán te kevered a vonzalmat az érzelmekkel.


Én pl nem tudnék szeretni senkit aki csak megdugni akarna miközben ott a barátnője vagy valaki akit szeret és csak az alkalmat várja hogy megkapja. Volt már ilyen több is

2023. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!