Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon szép lányok pasijaina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép lányok pasijainak mindig nagy farka van?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 10:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
61%

A nagyon szép lányok vonatkozásában

- a goldiggereknek gazdag pasijuk;

- a többinek meg értelmes, normális pasijuk van, azt választják a jelentkezők közül a pötsméregető hülyék közül.

2023. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
60%
Igen ha nagyon szép akkor merev lesz tehát nagyobb. A csúnya lányoknál kókatt marad tehát kisebb. Persze mindenkinek mást jelent a szép. Lehet h neked a vékonyabbak másoknak meg a kövérek.
2023. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
56%

12. Nem ettől lesz szép és vonzó egy nő.


Majd ha felnősz, rájössz.

2023. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, de a szép lányok tudnak válogatni a farkak között, és így általában a nagyot választják, ennyiből igen a válasz.
2023. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A kérdésemet csupán az ihlette, hogy a barátnőimmel amikor szóba került egyáltalán ez a téma, akkor azt figyeltem meg, hogy a legszebb barátnőim akikért mindig odavannak a fiúk, mondták azt, hogy a pasijuknak 17-20 centis farka van. Nem tudták nyilván megmondani pontosan mekkora, de az volt a lényeg, hogy nagy. És nekem is ez jutott eszembe, amit a 14-es írt.


Én inkább átlagos lány vagyok, de nekem is volt már nagyfarkú barátom. Szóval nem azt próbáltam sugallni, hogy a szépeknek csak nagyfarkú, a nem szépeknek meg csak kisfarkú pasi jut.

2023. febr. 27. 13:24
 16/42 anonim ***** válasza:
89%

#15

És melyik dugott meg jobban, a kis farkú vagy a nagy farkú?

2023. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nekem a nagy jobban tetszett, de ez csak egy részlete az egésznek. Nagy farokkal is lehet valaki kevés, és átlagossal is lehet valaki pont jó partner. Én a kis méretet már személy szerint nem kedvelem, legalább egy 15-16 centi legyen.
2023. febr. 27. 13:29
 18/42 anonim ***** válasza:
88%

#17

A nagy (hosszra) azért jobb mert több pózban, extrém helyzetben is elég lehet, amikor nem lehet tövig nyomni, ha lehet tövig nyomni, akkor a lányoknak elég akár egy 13cm-is, de fontos, hogy vastag (min 4cm) és kemény legyen és "sokáig" tudjon kefélni.

Én ezt most férfiként mondom, mert volt pár csajom és így tapasztalom.

2023. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Á.Zoli ***** válasza:
89%

Szerintem a lehetőségeik miatt, hosszú távon a méretesebb a befutó. Viszont azért ettől bonyolultabb a választás mérlege. Az sem árt, ha az a valaki igényes, helyes, értelmes, figyelmes stb...

Ami biztos, hogy nem hátrány az átlag feletti méret, mivel a tulajdonosa magabiztosabban, stresszmentesebben éli meg az együttléteket.

2023. febr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem azért vagyok vele mert nagy van neki, de a f…a méretet nem is tudom amikor megismerem. Ufff

Neked mi a kicsi és mi a nagy?

2023. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!