Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép nagy cerkával könnyeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nagy cerkával könnyebb csajozni is?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak egyéjszakásnál és szexkapcsolatnál
Igen, párkapcsolat esetében
Mindkettő
Egyik sem
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom hogy ad egy önbizalmat ami kisugárzik így nyilván könnyebb.
2023. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Te meztelenül jársz az utcán? Mert akkor lenne könnyebb nagy cerkával csajozni. Minden más esetben a nők az arcot és kisugárzást nézik.
2023. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor ha mindenhova pucéron megy az illető. :D
2023. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Swinger buliban biztosan nagy előnyt jelent.

A való életben én személy szerint még soha nem próbáltam elővett farokkal csajozni.

2023. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
#4 tévedsz swingerben sem jelent akkora előnyt! Akármekkora a botja valakinek ha a hozzá tartozó pasi nem szimpi akkor ugyanúgy nem fogják bevenni az "eseményekbe" mintha átlagos szerszámmal próbálkozna.
2023. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Inkább úgy értettem, hogy ha azért megvannak az alapok külsőre-belsőre is, akkor ez mekkora plusz löketet ad az ismerkedéskor? Akár csak úgy, ha a lányok megtudják véletlen a méretet, vagy finoman utalok rá, vagy persze legvégső esetben amikor először megérzik mondjuk smárolás közben stb
2023. febr. 21. 12:04
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

#6 semmilyen előnyt nem jelent ha nem vagy szimpatikus. Ha társalgás során tudják meg "véletlenül" a méreted azzal már ki is offoltad magad mert egy pötsvezérelt, azzal hencegő f.sznak fognak tartani.

Ha meg már csóknál jársz egy csajjal akkor amúgy is egyenesben vagy és nem a pélóméreted fog továbbvinni az ágyig.

2023. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

#5

Lehet, hogy rosszul értelmezem az előny fogalmát.

Én nem a kizárólagosságra gondoltam.

Pl ha az orvosi egyetemre jelentkezik valaki, az előnyt élvez, ha van egy angol felsőfokú vizsgája.

De nem azokkal szemben élvez előnyt, akik jobban megírják a felvételit, hanem azokkal szemben, akik ugyanúgy teljesítettek.

Így gondoltam, hogy azonos szimpátia esetén el tudom képzelni, hogy a nagyobb/szebb farkú férfit veszik be egy swingerben, persze bőven lehet, hogy tévedek.

2023. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Nekem HB-s a cerkám, ha valakit izgat ez.
2023. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Néhányan úgy válaszoltok, mintha az lett volna a kérdés, hogy csak egy szép nagy farok kedvéért özönlenek-e a nők. Nem ez volt a kérdés. Az volt, hogy segít-e.

5-ös válaszát kicsit átdolgizva: ha két pali kisugárzása stb összességében 7-es, tehát közepesnél jobb, a swinger klubban nagyonbb balószínűséggel mennek a szép farkú 17 cm-eshez a nők, mint a 11 cm-es csúnya szerszámmal rendelkező barátunkhoz.

Ha szép a farkad és jól is használod, az önbizalmat ad. Egy egészséges önbizalommal rendelkező srácot is jopbban kedvelnek a csajok, mint azt, aki már beszélgetés közben szorong és retteg attól, hogy elő kell majd vennie a kis mazsoláját.

2023. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!