Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Egy férfinak melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy férfinak melyik a legszexisebb testrésze?

Figyelt kérdés

Ha csak egy kicsi részletet láttok fedetlenül, melyik részlet lehet az ami egymagában legnagyobb hatást tudja kelteni bennetek?

Ez a testrész saját ízlés szerint hogyan néz ki amitől szexi/szép (van különbség 🙄?) lesz?


Nyaktól lefelé tessék gondolkodni.


Életkorotokat és tapasztalataitok számát ha leirjatok, azért külön hálás leszek ^_^



2023. febr. 20. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
A f@sza.
2023. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

izmos vállak, szép kezek

27

2023. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az nem testrész, hanem szerv. Sajnos a többi részkérdésre sem valaszoltál. Szóval ennél már csak jobb lehet a helyzet.
2023. febr. 20. 17:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Segg, comb, has

Nekem legalabbis

2023. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nyilván 17:02-es hozzászólásom a 17:00-ás valaszolónak szólt.


17:02, az alatt hogy "kezek" pontosan mire gondolsz?


Illetve milyenek legyenek a kezei, hogy neked tessenek? (Válláról írtad, hogy izmos)

2023. febr. 20. 17:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a páromra gondolok most, akkor egyértelműen a válla, karjai. Aranyos, sportos. És azzal ölelget.
2023. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Alakul, alakul de a váll és kar már 2 testrész


Illetve egyetlen tökéletesen kielégítő válasz sem jött még. Köszönöm annak, aki vette a fáradtságot, és nem hibáztatlak benneteket. Ilyen színvonalon van Magyarországon az oktatás (szövegértés)


Ez magyarázza a bedőlt devizahiteleket is...

2023. febr. 20. 17:20
 8/14 anonim ***** válasza:

És két testrész nem tetszhet, vagy mi? Nem tudok egyet választani.


"Ez a testrész saját ízlés szerint hogyan néz ki amitől szexi/szép (van különbség 🙄?) lesz?"

Ezt is leírtam. Arányos és sportos. Van, akinek rövid karja van, az nem tetszik. Vagy nőies, kecses válla. Az sem férfias nekem.


A szövegértéssel nincs baj, csak olyan érdektelen dolgokat kérdezel. Meg honnan tudjam, milyen tapasztalati számra gondolsz. Házasságkötéseim száma? Udvarlóim? Szexuális partnereim?


31 éves vagyok.

2023. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyaktól lefelé minden.
2023. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva nekem először a párom keze (kezei) jutott eszembe, mert szeretem, hogy szép eres, és talán furán hangzik, de olyan elegáns, illetve a kezei azok, amiket mindent csinál. A párom zenéléssel és rajzolással, festészettel is foglalkozik, és nagyon meg tud ragadni, ahogyan tart egy ecsetet vagy pengetőt, és azzal alkot. A finom mozdulatok. Aztán nyilván vannak az intimebb dolgok, mint kézfogás, ahogyan a hajamat fonja vagy birizgálja vele, vagy akár az ujjazásra is gondolhatsz.

Külsőre az ideálom a párom (a nyak feletti részt is ideértve), szóval gyakorlatilag bármelyik testrészéről írhattam volna, de a kezei azok, amik talán a legjobban megragadnak az arcán, a haján és a testalkatán kívül.

26/N (a párom 29/F)

2023. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!